پرش لینک ها
آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین

آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین

بدون شک آموزش کاهش پینگ بازی برای کسانی که به بازی های آنلاین علاقه دارند، بسیار مهم است. با توجه به شرایط اینترنت کشور، پینگ بالا یکی از رایج ترین مشکلاتی است که تقریبا در همه بازی ها مشاهده می شود. پینگ بالا می تواند به صورت مستقیم در روند بازی و عملکرد گیمرها تاثیر مستقیمی داشته و مشکلات متعددی را به وجود آورد. این رو کاهش این بخش در بازی دارای اهمیت ویژه ای بوده و می توان با استفاده از روش های مختلف آن را انجام داد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا برای کاهش پینگ در دستگاه های مختلف روش هایی را به شما آموزش دهیم.

به طور کلی می توان گفت که پینگ مهم ترین بخش در بازی آنلاین است. تعریف کلی از پینگ مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور بازی آنلاین را پینگ می گویند. فرقی نمی کند شما با موبایل، کامپیوتر و یا کنسول بازی، به بازی بپردازید. در هر صورت اینترنت کشور تا حدی ضعیف است که همیشه شاهد افزایش پینگ خواهید بود.

آموزش کاهش پینگ بازی در موبایل

اکثر بازی های جذاب آنلاین دارای نسخه موبایل بوده و توسط گیمرها روی موبایل ها اجرا می شوند. به همین دلیل نیز اکثر آن ها به دنبال آموزش کاهش پینگ بازی در موبایل هستند. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که می تواند در کاهش پینگ تاثیر بسزایی داشته باشد. این روش ها عبارتند از:

 1. نزدیک شدن به مودم اینترنت: اولین راه و ساده ترین راه برای کاهش پینگ بازی آنلاین در موبایل می تواند نزدیک شدن به مودم اینترنت باشد.
 2. ری استارت کردن مودم: اگر احساس می کنید که پینگ بازی بیش از حد بالا است، باید مودم خود را ری استارت کنید. این اقدام نیز می توانید تا حد در کاهش پینگ موثر باشد.
 3. کاهش ترافیک اینترنت: هرچه میزان ترافیک اینترنت کم تر باشد، پینگ نیز افزایش پیدا می کند. به این معنا که هرچه قدر تعداد افراد کمتری به مودم متصل باشند، پینگ نیز پایین تر خواهد رفت.
 4. خرید سرویس کاهش پینگ: در آموزش کاهش پینگ، خرید سرویس کاهش پینگ بازی آنلاین بهترین و راحت ترین روش ممکن است. استفاده از سرویس ها بسیار راحت بوده و می توانند پینگ بازی را تا حد زیادی کاهش دهند.
پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران کدام است ؟
آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین در موبایل
آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین در موبایل

آموزش کاهش پینگ بازی در کامپیوتر

تعداد زیادی از بازی های اینترنتی محبوب نیز در نسخه کامیپوتر ارائه شده اند. در کامپیوتر نیز مشکل افزایش پینگ همیشه وجود دارد. در آموزش کاهش پینگ بازی در کامپیوتر لازم است تا اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. بروز رسانی خودکار ویندوز را خاموش کنید این کار می تواند در کاهش پینگ بسیار موثر باشد.
 2. نزدیک ترین سرور بازی را انتخاب کنید. معمولا بازی ها دارای سرورهای متعددی در کشور های مختلف هستند. بهتر است به نزدیک ترین سرور به کشور ایران متصل شوید.
 3. روتر را ریست کنید. برای این کار لازم است تا یک بار روتر را خاموش و روشن کنید.
 4. از سرویس کاهش پینگ بازی برای کامپیوتر استفاده کنید. این سرویس ها به شکل قابل توجهی پینگ را کاهش می دهند.

آموزش کاهش پینگ بازی کنسول  ( ایکس باکس،  ps4 و ps5)

همانطور که بهتر می دانید، اکثر بازی های آنلاین در کنسول بازی ps5 و ps4 اجرا می شوند. بازی های آنلاین در کنسول بازی هیجان و کیفیت بالایی دارند. از این طبیعی است که افراد زیادی به دنبال آموزش کاهش پینگ بازی در کنسول باشند. شما می توانید روش های مختلفی را برای کاهش پینگ در پی اس 5 و پی اس 4 استفاده کنید. اما بهترین روش خرید سرویس کاهش پینگ کنسول بازی است که به شکل قابل توجهی میزان پینگ را کاهش داده و نهایت سرعت و هیجان را برای شما به ارمغان می آورد. در آموزش کاهش پینگ می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

 • افزایش حجم و سرعت اینترنت
 • افزایش پهنای باند
 • عوض کردن سرویس اینترنت
 • اتصال به نزدیک ترین سرور بازی
پینگ :  سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید
آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین
آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین

آموزش دور زدن تحریم بازی های آنلاین

یکی از مشکلات رایج در بازی های آنلاین وجود تحریم است. به طور کلی تعداد زیادی از بازی های آنلاین که طرفداران زیادی دارند، در کشور ما تحریم هستند. اما این مشکل نیز با استفاده از روش های مختلف قابل حل است. با وجود این که اکثر بازی ها همانند کالاف دیوتی، پابجی و… تحریم هستند، اما علاقه مندان به این بازی به دنبال آموزش دور زدن تحریم بازی های آنلاین هستند. برای این کار می توانید به شکل زیر عمل کنید:

استفاده از برنامه های تغییر آی پی همانند فیلترشکن ها می تواند تحریم بازی های آنلاین را رفع کند. البته که این راه غیر قانونی بوده و پایداری ندارد. همچنین باعث شده تا پینگ بازی تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

به کار گیری DNS نیز روش دیگری برای رفع تحریم بازی های اینترنتی است. در حال حاضر دی ان اس های زیادی برای انجام این کار وجود داشته که به صورت اختصاصی برای هر بازی هستند.

خرید سرویس کاهش پینگ می تواند تحریم بازی های محبوب همانند بازی گنشین ایمپکت یا بازی پابجی موبایل را دور زده و به طور کامل از بین ببرد. این روش بهترین روش ممکن است.

جمع بندی

آموزش کاهش پینگ بازی برای همه گیمرها بسیار مهم است. روش های زیادی برای این کار وجود دارد. کاهش پینگ برای کامپیوتر، موبایل و کنسول بازی با روش های مختلفی است. اما شما می توانید با استفاده از سرویس های کاهش پینگ که به صورت اختصاصی برای هر یک از این دستگاه ها طراحی شده اند استفاده کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

پیام بگذارید