پرش لینک ها
چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم

چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم ؟

بدون شک علاقه مندان به بازی محبوب پابجی به دنبال پاسخ این سوال هستند که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ پابجی یکی از و محبوب‌ ترین بازی‌های آنلاین بوده که دارای سه سبک بتل رویال است. قطعاً در این بازی پرهیجان یکی از بدترین اتفاق‌هایی که ممکن است هر گیمر ایرانی با آن مواجه شود، پینگ بالاست.فرض کنید که در بازی پابجی شما به سمت حریف خود تیراندازی می‌کنید. این کار باعث شد تا دستگاه شما سیگنال‌هایی را به سرور بازی ارسال کند و پس ‌از دریافت اطلاعات شلیک را تأیید کرده و آن را انجام می ‌دهد. به‌ طورکلی می‌ توان گفت مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور بازی پینگ می‌ گویند. اگر پینگ بالا باشد، هیچ ‌یک از کارهای شما در بازی در زمان درستی صورت نگرفته است و نمی‌توانید تجربه خوبی را از آن داشته باشید.

به بیان دیگر می ‌توان گفت که هر چه مدت زمان اتصال دستگاه به سرور کوتاه‌تر باشد، قطعاً بازی با سرعت بیشتری اجرا شده و تمامی واکنش‌های شما نیز با سرعت بالاتر و بدون لگ انجام می ‌شود. برای کاهش پینگ بازی پابجی روش‌های مختلفی وجود دارد که هر یک می ‌توانند تا حدودی در کاهش پینگ و حل مشکلات این بازی مؤثر باشند. اگر شما نیز با مشکل مواجه هستید پیشنهاد می ‌شود که این مطلب را از دست ندهید.

 پینگ پابجی PUBG چیست؟

به‌ طور کلی پینگ به میزان تأخیر یا زمان پاسخ گفته شد و سیگنال‌هایی را برای ارتباط سرور و دستگاه به حساب می ‌آید. به‌ طور مثال اگر ارسال یک سیگنال به  و به سرور حدود 100 میلی ثانیه طول بکشد، گفته می‌شود که سیگنال حدود 100 میلی ‌ثانیه دارای پینگ است. پابجی موبایل یکی از بازی‌های آنلاین محبوب چند نفره بوده که در آن کلیه کارها و عملیات بازیکن ها از طریق سرور برقرار خواهد شد. از این‌ رو مدت زمانی ‌که برای بازی و ارتباط با سرور برقرار می‌ شود را پینگ پابجی می ‌گویند. شما برای ‌این که به نتیجه دلخواه خود برسید باید به آن باید بدانید که چگونه چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ همان ‌طور که گفته شد روش‌های متعددی متعددی برای رفع این مشکل وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران
چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم
چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم

بررسی دلایل پینگ بالا در پابجی موبایل

پیش ‌از این‌که به این سوال که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ پاسخ دهیم بهتر است دلایل این مشکلات را بررسی کنیم. به ‌طورکلی در زمان بازی شما با دو نوع تأخیر یا پینگ رو به ‌رو می‌ شوید:

  1. یکی از آن‌ها تغییر FPS بودI که به‌ دلیل محدودیت‌های سخت ‌افزاری می ‌باشد. در چنین حالتی هر چه که رخ می‌دهد به این شکل است که نرخ فریم یا همان نرخ تازه سازی گوشی شما بسیار پایین بود و بازی را کند اجرا می ‌کند
  2. . نوع دوم تأخیر در شبکه یا همان پینگ است که به ‌دلیل کاهش سرعت اینترنت و سرورهای بازی ایجاد می ‌شود.

در هر دو حالت بازی نمی ‌تواند فریم موردنظر را حفظ کرده و درنتیجه تک ‌تک اقدامات شما در بازی با تأخیر زیادی انجام می ‌شود. افزایش پینگ در در دو حالت قطعاً سبب سخت تر شدن روند بازی خواهد شد. چرا که هر یک از کارهای مهم و حیاتی در چند ثانیه انجام ‌شده و مبارزات بسیار سریع هستند. در صورتی ‌که شما نیز نتوانید پینگ بازی را کاهش دهید، نمی‌توانید به رقابت پرداخته و درنهایت از بازی کردن منصرف می شوید.

 بهترین روش‌ها برای کاهش پینگ پابجی PUBG

در پاسخ به این سوال که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ باید بگوییم که برای این کار روش‌های متعددی وجود دارد که از جمله آن ‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی توانایی دستگاه

در ابتدا لازم است بدانید که آیا گوشی شما توانایی اجرای بازی پابجی را دارد یا خیر ! برای این کار می‌ توانید مشخصات لازم برای اجرای بازی پابجی را بررسی کرده و آن را با موبایل خود مطابقت دهید.

پینگ :  آموزش کاهش پینگ بازی آنلاین

 بررسی مشکلات سرور

برای ‌این که بتوانید پینگ پایینی در پابجی داشته باشید، لازم است با سرور را نیز بررسی کنید. در برخی اوقات مشکلاتی همانند نگه داری سرور و یا قطعی باعث افزایش پینگ من شود.

چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم
چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم

 اتصال اینترنت و میزان سرعت

اگر اتصال اینترنت به شکل مستمر دارای مشکل باشد، قطعاً پینگ پابجی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. لازم است بدانید که PUBG موبایل نیازی به سرعت اینترنت فوق‌ العاده‌ای ندارد. اما در عین ‌حال این سرعت نیز نباید کم‌تر از دو سه ثانیه سه مگابایت بر ثانیه باشد. درغیر این‌ صورت پینگ به شکل قابل ‌توجهی افزایش پیدا می ‌کند. ازسوی ‌دیگر نیز اتصال به اینترنت باید پایدار باشد.

 ری استارت کردن دستگاه

در برخی اوقات خاموش روشن کردن موبایل به کاهش پینگ کمک بسزایی می‌کند.  در صورت مشاهده پینگ بالا یکبار دستگاه خود را ری استارت کنید.

کاهش رزولوشن صفحه نمایش

در پاسخ به این سوال که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ بایستی بگوییم که لازم است تا رزولوش صفحه نمایش را کاهش دهید. اکثر دستگاه‌ها دارای این امکان هستند. در وهله اول بررسی کنید که این قابلیت در موبایل شما وجود دارد یا خیر! سپس میزان رزولوشن را تا حد امکان کاهش دهید.

 به ‌جای استفاده از داده طلا موبایل از وای ‌فای استفاده کنید!

اگر امکان دسترسی اتصال به WIFI را داریدt بهتر است به‌جای داده ‌های گوشی همراه از وای ‌فای استفاده کنید.

 بستن برنامه‌ ها و ‌سایت های دیگر

در زمان بازی هرگونه نرم‌افزار و وب‌ سایتی را که روی گوشی باز استt ببندید چراکه این برنامه‌ها نیز از اینترنت استفاده کرده و باعث شده تا سرعت اینترنت شما کاهش پیدا کند.

پینگ :  مشکلات بازی های آنلاین لگ، رجیستر نشدن تیر، تلپورت و دیلی

 تغییر سرویس اینترنت

در پاسخ به این سوال که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ باید بگوییم که گاهی در برخی اوقات ممکن است سرویس اینترنت مورد نظر شما دارای پینگ بالایی باشد. در چنین شرایطی بهتر است سرویس اینترنت را عوض کنید.

خرید سرویس کاهش پینگ پابجی

علاوه‌بر تمامی روش‌های بالا روش تضمینی و مناسبی که می ‌تواند به شکل قابل ‌توجهی در کاهش پینگ و رفع لگ پابجی به شما کمک کند، خرید سرویس کاهش پینگ پابجی می ‌باشد. سرویس‌های کاهش پینگ با توجه به نیاز کاربران ایرانی طراحی ‌شده و با قابلیت ‌هایی که دارند می‌توانند پینگ را به شکل قابل ‌توجهی کاهش دهند. این باعث شده تا سایر مشکلات نظیر لگ، دیلی و رجیستر نشدن تیر نیز به ‌راحتی حل شود.

جمع بندی

در پاسخ به این سوال که چگونه در پابجی پینگ پایین داشته باشیم؟ باید بگوییم که روش های زیادی برای این کار وجود دارد که از جمله آن ها می توان به ری استارت کردن موبایل، تغییر سرویس اینترنت، بررسی سرور و…. اشاره کرد. اما بهترین روش می توانید خرید سرویس کاهش پینگ باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.