پرش لینک ها
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس

سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex

استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex تنها راهی است که می توانید بدون مشکل این بازی را اجرا کنید. در میان بازی های آنلاین با سبک تیراندازی و هیجانی، پس از پابجی، اپکس محبوب ترین بازی ویدیویی بوده که گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرده است. اپکس بازی شوتینگ در سبک بتل رویال بوده که سالیان زیادیست در صنعت گیم دارای جایگاه ویژه ای است. متاسفانه اینترنت کشور باعث شده تا این بازی نیز همانند دیگر بازی آنلاین دارای پینگ بالایی باشد که بسیار آزاردهنده بوده و سبب ایجاد اختلال در روند بازی می شود. به طور کلی برای کاهش پینگ Apex روش های متعددی وجود دارد. اما همه آن ها نمی توانند جوابگو نیاز شما باشند. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر با ما همراه باشید تا در مورد بهترین روش کاهش پینگ Apex توضیحاتی را بیان کنیم.

در وهله اول باید بگوییم که پینگ به معنای مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور اصلی بازی Apex و سایر بازی های اینترنتی است. از این تعریف می توان نتیجه گرفت که افزایش یا کاهش پینگ تا چه حد در این بازی هیجان انگیز اهمیت دارد. بازی اپکس نیز همانند دیگر بازی های بتل رویال به عکس العمل سریع نیاز دارد و باید برای این کار حتما پینگ را تا حد امکان پایین آورید.

معرفی بازی اپکس

پیش از بررسی سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex لازم است تا به طور کامل این بازی را به شما معرفی کنیم. همانطور که گفته شد اپکس نیز جز بازی های شوتینگ در سبک بتل رویال بوده که در حال حاضر گیمرهای زیادی را به خود جذب کرده است. در واقع شما در این بازی نهایت هیجان، ماجراجویی و اضطراب را تجربه کنید. این موارد ویژگی های برجسته Apex بوده که باعث شده تا جایگاه پر رنگی در صنعت گیم داشته باشد. اگر شما بازی هایی همانند پابجی یا فورتنایت را تجربه کرده و به آن علاقه مند شدید، قطعا با این بازی نیز ارتباط فوق العاده ای را برقرار خواهید کرد.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس

در این بازی نیز کاراکترهای زیادی وجود دارند که شما می توانید برای شروع بازی هر یک از آن ها را انتخاب کنید. شما در شروع بازی سوار هواپیمایی بوده و با استفاده از چتر نجات روی یک جزیره فرود می آیید. سپس لازم است تا تجهیزات لازم را برای خود پیدا کرده و بازی را شروع کنید. لازم است بدانید که هر یک از بازیکنان بازی اپکس دارای قدرت مختص به خود هستند. این بازی برای کامپیوتر، موبایل و کنسول بازی دارای نسخه های متعددی است. اپکس دارای مشکلاتی همانند پینگ بالا، لگ، رجیستر نشدن تیر و تحریم بوده که  می توان با استفاده از روش هایی آن ها را حل کرد.

رفع تحریم بازی اپکس Apex

پیش از بحث در مورد سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex لازم است بدانید که بازی اپکس نیز همانند بیشتر بازی های آنلاین، در ایران تحریم است. از این رو نیاز است تا در ابتدا برای دسترسی به این بازی آن را رفع تحریم کنید. به منظور دور زدن تحریم ها می توانید از فیلتر شکن استفاده کنید. اما ما به کار گیری این روش را به شما توصیه نمی کنیم. به منظور رفع تحریم بهترین راه خرید سرویس کاهش پینگ بازی است.

در حقیقت شما با استفاده از این سرویس ها با یک تیر دو نشان می زنید. چرا که سرویس های کاهش پینگ علاوه بر رفع پایین آوردن میزان پینگ، به خوبی تحریم ها را دور زده و هیچ مشکلی در روند بازی ایجاد نمی کنند. این در حالیست که استفاده از فیلتر شکن شاید تحریم ها را از بین ببرد. اما سبب افزایش شدید پینگ بازی اپکس می شود.

پینگ :  کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس

کاهش پینگ بازی اپکس Apex در موبایل

اکثر گیمرها اپکس را در موبایل بازی می کنند. بیشترین مشکل پینگ، تحریم، لگ و یا رجیستر نشدن تیر در Apex در نسخه موبایل آن مشاهده می شود. در وهله اول لازم است بیان کنیم که کلیه مشکلات موجود در این بازی اینترنتی از پینگ بالا نشات می گیرد. بنابراین اگر می خواهید از این بازی لذت برده و شاهد هیچ مشکلی نباشید، تنها را استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex برای موبایل است. امروزه سرویس های خاصی برای گیمرهای ایرانی به صورت اختصاصی برای هر بازی طراحی شده که می توانند به شکل ضمانتی میزان پینگ را کاهش دهند. شما می توانید این سرویس ها را در سایت پینگ منیجر خریداری کنید.

کاهش پینگ بازی اپکس در کنسول بازی ps4 و ps5

در خصوص سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex لازم است بدانید که این بازی در نسخه کنسول بازی نیز به بازار عرضه شده است. علاوه بر موبایل، گیمرهای زیادی این بازی را روی کنسول بازی اجرا کرده و به دنبال این هستند تا با استفاده از روش های مختلف میزان پینگ را کاهش دهند. برای این کار می توانید میزان ترافیک اینترنت را کاهش داده و یا اینترنت خود را ارتقا دهید. اما اگر به دنبال روشی تضمینی و مطمئن هستید، تنها خرید سرویس کاهش پینگ می تواند بهترین گزینه ممکن باشد. این سرویس ها در قیمت مناسبی قابل خریداری بوده و دارای امکانات متعددی هستند.

سرویس کاهش پینگ بازی اپکس
سرویس کاهش پینگ بازی اپکس

کاهش پینگ بازی Apex در کامپیوتر

خوشبختانه برای کاهش پینگ بازی اپکس Apex، سرویس هایی به صورت اختصاصی برای کامپیوتر نیز طراحی شده اند. بازی اپکس در نسخه کامیپوتر عرضه شده و گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرده است. با مراجعه به سایت پینگ منیجر و خرید سرویس می توانید این بازی را با سرعت کافی روی کامپیوتر اجرا کرده و دیگر شاهد مشکلاتی نظیر پینگ بالا، لگ، تحریم، دیلی یا تلپورت نباشید. این سرویس ها متناسب با نیاز کاربران ایرانی طراحی و عرضه می شوند و دارای پشتیبانی 24 ساعته هستند.

پینگ :  کاهش پینگ ولورانت و رفع تحریم ولورانت Valorant

سایر بازی ها : سرویس کاهش پینگ کالاف

جمع بندی

بازی اپکس از دیگر بازی های محبوب در سبک بتل رویال است که معمولا دارای مشکل افزایش پینگ است. به  منظور رفع این مشکل بهترین راه استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی اپکس Apex از که در این مطلب به طور کامل به بررسی آن ها پرداختیم.

امتیاز دهی

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.