پرش لینک ها
کاهش پینگ بازی پابجی

خرید کاهش پینگ بازی پابجی

بدون شک کاهش پینگ بازی پابجی یکی از دغدغه های اصلی گیمرها است. از آن جایی که پابجی یکی از مهیج ترین و محبوب ترین بازی های اینترنتی بوده و همیشه به سرعت اینترنت بالایی نیاز دارد، افراد زیادی به دنبال راهی جهت افزایش سرعت اینترنت خود هستند. اگر شما نیز یکی از علاقه مندان پابجی هستید، می دانید که پینگ بالای بازی تا چه می تواند آزاردهنده باشد و لذت بازی را از شما بگیرد. چرا که افزایش پینگ باعث کند شدن بازی، گیر کردن و در نهایت باختن در این بازی می شود. به همین خاطر نیز گفته می شود که بدترین چالش برای یک گیمر پابجی، افزایش پینگ است. خوشبختانه کاهش پینگ پابجی با استفاده از روش های مختلفی امکان پذیر است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا در مورد روش های افزایش سرعت اینترنت پابجی، شما را راهنمایی کنیم.

پلن های خرید کاهش پینگ پابجی

تست رایگان 2 ساعته

Test Plan

رایگان

p0€/once

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از 99% بازی ها

بهینه سازی اختصاصی گیمینگ

جهت دریافت تست رایگان به پشتیبانی تلگرام
به آی دی Sriopp@ پیام دهید

ش7 روزه

Cyan Plan

T89.000

p1.3€/7day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP یک ماهه

Cyan Plan

T128.000

p2€/15day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP ش15 روزه

Purple Plan

T107.500

p1.7€/mo

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

پینگ بالا می تواند به طور کلی بازی پابجی را مختل کند. با وجود این که یکی از موثر ترین عوامل در افزایش پینگ سرعت اینترنت است، اما بایستی بدانید که عوامل دیگری نیز در بالا رفتن پینگ، تاثیر گذار هستند. برای این که بتوانید نهایت سرعت و لذت از بازی پابجی را از دست ندهید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

پینگ پابجی چیست؟

پیش از هر توضیحی در مورد کاهش پینگ بازی پابجی، بد نیست تا در مورد پینگ و نقش آن در بازی محبوب پابجی، توضیح دهیم. به طور کلی می توان گفت که میزان زمان تاخیر در پاسخگویی سینگال ها، پینگ گفته می شود. بدین معنا که سینگال ها در مدت زمان زیاد پیام را دریافت کرده و پاسخ می دهند که این سبب کند شدن بازی و وجود اختلال در پابجی می شود. در حال حاضر پینگ پایین برای بازی های یارانه ای و آنلاین، از هر چیز دیگری مهم تر است. به همین خاطر نیز گیمرها برای کاهش پینگ راه های مختلفی را انتخاب می کنند.

پینگ :  کاهش پینگ کلش اف کلنز و کلش رویال Clash

همانطور که بهتر می دانید، در بازی همانند پابجی، کاربران زیادی به صورت همزمان با یکدیگر بازی می کنند و تمامی کارهای آن ها در بازی، از طریق سرور انجام می شود. از این رو می توان گفت که مدت زمان ارسال هر دستور به سرور و پاسخ دهی آن را پینگ پابجی می گویند. برای تجربه برد و لذت هرچه بیشتر از بازی لازم است تا پینگ خود را تا حد امکان کاهش داده و بهترین نتیجه را از بازی مورد علاقه خود، مشاهده کنید.

کاهش پینگ بازی پابجی
کاهش پینگ بازی پابجی

خرید سرویس کاهش پینگ پابجی

با توجه به توضیحات قبلی متوجه شدید که کاهش پینگ بازی پابجی، برای گیمرهای pubg تا چه حد اهمیت دارد. همانطور که گفته شد، برای دست یابی به پینگ پایین، روش های مختلفی وجود دارد که از جمله بهترین آن ها می توان به خرید سرویس کاهش پینگ پابجی اشاره کرد. با توجه به این که سرعت اینترنت در کشور بسیار پایین بوده و بسیاری از بازی های جهانی ایران را تحریم کرده اند، لازم است تا به عنوان یک گیمر حرفه ای، حتما سرویس کاهش پینگ و رفع ترحیم را خریداری کنید. این گونه می توانید با نهایت سرعت، نبردهای پابجی را پشت سر گذاشته و لحظات هیجان انگیزی را بدون هیچ گونه کندی یا اختلالی، تجربه کنید.

در حال حاضر وب سایت های مختلفی به فروش سرویس های کاهش پینگ بازی پابجی می پردازند. اما اعتماد به هر سایتی، می تواند ریسک پذیر باشد. برای خرید کاهش پینگ پابجی، می توانید از سرویس های مختلف پینگ منجیر استفاده کنید. سرویس های مجموعه ما دارای پشتیبانی بوده و برای سیستم عامل های اندروید و IOS  قابل استفاده است. این سرویس ها سرعت پینگ شما را یک رقمی می کنند که باعث شده هیچ اختلالی را در بازی پابجی، مشاهده نکنید.

قیمت سرویس کاهش پینگ پابجی موبایل

در بخش های قبل نیز به این موضوع اشاره کردیم که پابجی یکی از بازی های موبایل اینترنتی محبوب بوده که به سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین نیاز دارد. به منظور کاهش پینگ بازی پابجی، خرید سرویس های رفع ترحیم و کاهش پینگ از پینگ منیجر، می تواند بهترین راه حل ممکن باشد. یکی از فاکتورهای مهم برای خریداران، قیمت سرویس کاهش پینگ پابجی موبایل است. در واقع می توان گفت که قیمت سرویس ها ثابت نیست. در حال حاضر برای پایین آوردن پینگ بازی PUBG، سرویس های مختلفی در نظر گرفته شده که هر یک مدت زمان و قابلیت های متفاوتی دارند. در پینگ منیجر می توانید سرویس های کاهش پینگ را با رنج قیمت متفاوتی و بسیار مناسبی خریداری کنید.

کاهش لگ بازی پابجی

به طور کلی، قیمت سرویس های رفع تحریم و کاهش پینگ، با توجه به قابلیت های نظیر مدت زمان، حجم، آی پی ثابت، قابلیت دانلود، آپلود و…. تعیین می شوند. شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود و بودجه ای که در نظر دارید، بهترین نوع سرویس را برای کاهش پینگ بازی پابجی، انتخاب کرده و با اطمینان کامل از مجموعه ما خریداری کنید.

برنامه کاهش پینگ پابجی

در حال حاضر پابجی از محبوب ترین بازی های آنلاین بوده و کاربران زیادی را به خود علاقه مند کرده است. بازی پابجی به عنوان یک بازی رقابتی و هیجان انگیز نیاز به سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین دارد. اما متاسفانه تجربه سرعت بالای اینترنت و پینگ بسیار پایین در کشور ما برای گیمرها وجود ندارد. مگر این که کاربران از برنامه کاهش پینگ پابجی استفاده کنند. پینگ مهم ترین اصل در بازی های آنلاین به خصوص پابجی بوده که باید تا حد امکان کافی باشد. شاید تا به امروز برای کاهش پینگ بازی روش های زیادی ارائه شده باشد اما هیچ یک به اندازه خرید کاهش پینگ بازی موثر و واقعی نیستند. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league راکت لیگ
افزایش سرعت بازی پابجی
 

پینگ به مدت زمان پاسخگویی سینگال های سرور گفته می شود. اگر بخواهیم به شکل ساده تر بگوییم پینگ به معنی زمانی است که موبایل یا سیستم شما به سرور بازی پابجی متصل می شود. هر چه که این مدت زمان بیشتر باشد، سرعت بازی کم تر بوده و شاهد مشکلاتی همانند لگ در بازی خواهید شد. بازی پابجی رقابتی بوده و عکس العمل سریع نیاز دارد. بنابراین اگر می خواهید نهایت لذت را از این بازی پر طرفدار تجربه کنید لازم است تا بهترین راه کاهش پینگ پابجی را پیدا کنید.

چگونه پینگ پابجی را کاهش دهیم؟

همانطور که گفتیم، پینگ برای گیمرهای پابجی بسیار مهم است. از این رو آن ها مدام به دنبال بهترین راه برای کاهش پینگ بازی پابجی هستند. بازی پابجی از آن دسته بازی هایی که است که کشور ایران را تحریم کرده است. به همین خاطر نیز گیمرهای ایرانی به سرورهای خارجی برای بازی کردن متصل می شوند و این خود می تواند عاملی مهم در افزایش پینگ و کاهش سرعت بازی باشد. برای کاهش پینگ بازی پابجی روش های مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی سازگاری بازی پابجی با موبایل
 • بررسی وجود مشکل در برقراری ارتباط با سرور
 • ری استارت کردن موبایل قبل از اجرای بازی پابجی
 • غیر فعال کردن گزینه بهینه سازی باطری
 • استفاده از فیلتر شکن قوی
 • نزدیک شدن به مودم
 • کاهش کاربران متصل به مودم
 • خرید برنامه کاهش پینگ پابجی

در بخش قبلی نیز گفتیم که در میان روش های مختلف، خرید برنامه کاهش پینگ پابجی بسیار موثر بوده و می تواند به شکل تضمینی پینگ را تا حد زیادی کاهش دهد. چرا که این برنامه بر اساس نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است.

پایین آوردن پینگ پابجی

قطعا پایین آوردن پینگ پابجی فاکتور مهمی برای علاقه مندان به بازی است. باید بگوییم که اگر قرار است با پینگ بالا و سرعت اینترنت پایین این بازی را شروع کنید، بهتر است به طور کلی از این کار صرف نظر کنید. چرا که در این شرایط نه تنها از بازی لذت نمی برید، بلکه کندی و وجود لگ در بازی شما را آزرده خاطر خواهد کرد. سرویس ها و برنامه کاهش پینگ پابجی طبق نیاز کاربران ایران طراحی شده و می تواند بازی های تحریم را به خوبی رفع تحریم کند. از سوی دیگر نیز با قابلیت هایی که دارد می تواند میزان پینگ را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد.

پابجی موبایل نیاز به سرعت بالایی دارد و باید بدانید که مهم ترین معیار در این بازی پینگ پایین است. تنها با استفاده از سرویس های مختلف کاهش بازی پابجی موبایل می توانید شرایط را برای یک بازی هیجان انگیز فراهم کنید.

پینگ :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند Mobile legends

برنامه کاهش پینگ پابجی

پایین آوردن پینگ پابجی در آیفون و اندروید

بازی پابجی هم با گوشی اندروید و هم با گوشی های آیفون سازگاری دارد. به همین خاطر نیز بهترین راه برای پایین آوردن پینگ پابجی در آیفون و اندروید مهم است. خوشبختانه برنامه کاهش پینگ پابجی موبایل نیز به خوبی با این سیستم عامل ها سازگاری داشته و پینگ بازی را پایین می آورد. این برنامه در مدل های مختلف با امکانات متفاوت طراحی شده و شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب آن را از سایت پینگ منیجر خریداری کنید.

کاهش لگ بازی پابجی

یکی از مهم ترین عواملی که باعث ایجاد لگ در بازی پابجی می شود، پینگ است. هنگامی که پینگ بالا باشد، شما شاهد لگ بسیار بالایی در بازی خواهید شد. برای کاهش لگ بازی در ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما دارای فضای خالی کافی است. همچنین سیستم عامل گوشی شما باید بالاتر از 5.1 باشد. از سوی دیگر نیز این بازی برای این که لگ نداشته باشد، باید روی موبایل های با رم 2 گیگا بایت اجرا شود. در آخر نیز بهترین راه برای کاهش لگ بازی پابجی موبایل، خرید برنامه کاهش پینگ پابجی است که می تواند به صورت تضمینی عمل کرده و نهایت سرعت را در بازی به ارمغان آورد.

افزایش سرعت بازی پابجی

همانطور که در بخش های قبلی گفتیم، افزایش سرعت بازی پابجی مهم است. چرا که این بازی رقابتی بوده و به عکس العمل سریع نیاز دارد. برای افزایش سرعت بازی های آنلاین همانند pubg نیاز است تا اینترنت شما سرعت بالایی داشته و گوشی فضای ذخیره سازی کافی داشته باشد. اما برای افزایش سرعت بازی PUBG به صورت تضمینی بهتر است از سرویس های کاهش پینگ در سایت پینگ منیجر استفاده کنید. این برنامه ها دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده و به بهترین شکل ممکن سرعت بازی های آنلاین را افزایش می دهند.

برنامه کاهش پینگ پابجی

بهترین dns برای کاهش پینگ پابجی موبایل

شاید ندانید که DNS در کاهش پینگ بازی پابجی موبایل، چه تاثیری دارد. در واقع دی ان اس نام های دامنه را برای IP های مربوطه، ترجمه کند. زمانی که شما به سرور بازی پابجی متصل می شوید، گوشی شما بایستی ارتباط را با IP برقرار کند.

زمانی که در ابتدا دامنه برای آی پی ترجمه شود، می تواند در افزایش سرعت پاسخگویی تاثیر بگذارد. از این رو می توان گفت که استفاده از بهترین dns برای کاهش پینگ بازی PUBG بسیار مهم است. DNS های زیادی برای کاهش پینگ بازی وجود دارند. اما بهترین نوع Cloudflare DNS است که بر حفظ حریم خصوص تاکید دارد. این سرویس دارای زیرساخت گسترده ای بوده و با سرعت بالایی، به ارائه خدمات می پردازد.

جمع بندی

پابجی محبوب ترین بازی موبایل اینترنتی است که به پینگ پایین نیاز دارد. بهترین راه برای کاهش پینگ بازی پابجی، خرید سرویس کاهش پینگ است که در این مطلب به طور کامل در مورد آن توضیح دادیم. سرویس های کاهش پینگ PUBG قیمت متفاوتی داشته و ویژگی های مختلفی دارند. شما می توانید نمونه های مختلفی از این سرویس ها را در پینگ منجیر، خریداری کنید. در این مطلب در مورد کاهش پینگ پابجی توضیح دادیم. در میان روش های مختلفی که وجود دارد، تنها استفاده از سرویس ها و برنامه های کاهش پینگ بازی می تواند به شکل موثر عمل کند.

5/5 - (9 امتیاز)

پیام بگذارید

 1. قبل از خرید تستی که دادید خیلی خوب بود

  1. تشکر از شما که به اعتماد کردید ، بله ما تست 2 ساعت رایگان داریم که میتوانید بر اساس بازی تست کنید و اگر اوکی بود اقدام به خرید کنید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.