پرش لینک ها
رفع تحریم بازی های اینترنتی و کاهش پینگ

سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی چیست؟

استفاده از سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی بسیار مهم است. هرچه رو به جلو پیش می رویم، بر تعداد علاقه مندان به بازی های آنلاین پر سرعت، بیشتر می شود. این بازی ها تا حدی جذاب و متنوع هستند که امروز قشر زیادی از جامعه را به خود علاقه مند کرده اند. اکثر افراد به خصوص نوجوانان ترجیح می دهند تا اوقات فراغت خود را به بازی های اینترنتی اختصاص دهند. در این میان چالشی که وجود دارد، سرعت اینترنت پایین در کشور بوده که بازی کردن با بازی های آنلاین را مختل می کند. یکی از مهم ترین علل سرعت پایین اینترنت، پینگ بالای آن است. پینگ به معنای میزان سرعت ارسال سینگال و مدت زمانی پاسخگویی است. طبیعتا هرچه پینگ بالاتر باشد، سرعت اینترنت نیز کند تر خواهد بود.

اما ارائه سرویس هایی رفع تحریم و کاهش پینگ بازی که در حال حاضر توسط وب سایت های متعددی ارائه می شود، این مشکل را حل کرد. در حقیقت اکثر بازی های محبوب و قوی دنیا، به اینترنت پر قدرت و با سرعت فوق العاده بالا نیاز دارند. اگر شما نیز می خواهید لذت این بازی های جذاب را از دست ندهید، بهتر است با این سرویس ها آشنا شده و برای خرید آن ها از پینگ منیجر، اقدام کنید.

رفع تحریم بازی های اینترنتی و کاهش پینگ

همانطور که بهتر می دانید کشور ما برای استفاده از بسیاری از اپلیکیشن ها و بازی های محبوب یارانه ای، در تحریم قرار دارد. از سوی دیگر نیز سرعت بسیار پایین اینترنت، باعث شده تا نتوان در صورت رفع تحریم نیز، بازی های یارانه ای معروف دنیا را انجام داده و از آن ها لذت برد. اما وجود سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی برای این روی کار آمده تا گیمرها بتوانند بازی های محبوب خود نظیر فری فایر، پابجی، و…. را با پینگ پایین و سرعت بالای اینترنت، انجام دهند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

در پینگ منجیر با خرید سرویس کاهش پینگ، پایین ترین عدد پینگ و بیشترین سرعت اینترنت را برای بازی های محبوب خود و سایر برنامه های اینترنتی، تجربه خواهید کرد. ما با ارائه این سرویس ها در رنج قیمتی متفاوت سعی داریم تا شرایط خرید را برای شما عزیزان فراهم کرده  و یک بازی اینترنتی راحت و هیجان انگیز را به شما هدیه دهیم. با خرید سرویس های کاهش پینگ در ایران دیگر نگرانی قطعی یا گیر کردن بازی های اینترنتی را نخواهید داشت.

بهترین سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم بازی

به منظور رفع تحریم و کاهش پینگ انواع بازی های مورد نظر خود، می توانید از سرویس های پینگ منیجر استفاده کنید. سرویس های ما می تواند انواع بازی های محبوب نظیر فری فایر، کال آف دیوتی، پابجی، و…..  را رفع تحریم کنند و عدد پینگ، را به کم ترین حالت تبدیل کنند. همانطور که گفته شد، پینگ و سرعت اینترنت با یکدیگر ارتباط مستقیمی دارند. بدین معنا که هر چه قدر سرعت اینترنت بالا باشد، پینگ پایین تره بوده و زمانی که عدد پینگ افزایش پیدا کند، اینترنت شما کند می شود.

کدام بازی ها تحریم شده اند؟

در خصوص سرویس رفع ترحیم و کاهش پینگ بازی، باید بگوییم که سرویس ها و بازی های آنلاین زیادی در ایران تحریم هستند. اکثر این بازی ها طرفداران زیادی در کشور دارند. از این رو خرید سرویس رفع ترحیم بازی ها می تواند برای گیمرهای حرفه ای بسیار مهم باشد. شاید روش های زیادی برای رفع فیلتر و تحریم  بازی ها در ایران وجود داشته باشد. اما هیچ یک از روش ها نمی توانند به اندازه استفاده از سرویس ها مناسب باشند. البته که این سرویس ها علاوه بر رفع تحریم  سبب کاهش چشمگیر پینگ و در نهایت افزایش سرعت اینترنت می شوند. از جمله بازی هایی که در ایران تحریم هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پابجی
 • کال آف دیوتی
 • Apex Legends Mobile
 • Thetan Arena
 • New World
 • Axie Infinity
 • Mobile Legends: Bang Bang
 • DOTA2
 • ZULA
 • League of Legends: Wild Rift
 • Hyper Scape
 • Rust
پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران

بازی های بالا در کشور ما تحریم هستند. اما در عین حال گیمرهای زیادی در ایران به این بازی ها علاقه داشته و می خواهند هیجان و لذت آن ها را تجربه کنند. اما دیگر نگران نباشید. چرا که پینگ منیجر برای از بین بردن تحریم ها و کاهش پینگ در کنار شماست.

کدام بازی ها نیاز به کاهش پینگ دارند؟

از آنجایی که سرعت اینترنت در ایران بسیار پایین بوده و معمولا همیشه با افزایش پینگ در بازی ها مواجعه هستیم، باید بگوییم که تمامی بازی های آنلاین موبایل و یارانه محبوب، نیاز به کاهش پینگ دارند. در غیر این صورت در کل بازی اختلال ایجاد شده و سبب کلافگی گیمرها می شود. می توان گفت که کلیه بازی هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، نیاز به کاهش پینگ دارند. این اقدام نیز تنها از طریق خرید سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم اشاره کرد. در پینگ منیجیر سرویس های متنوعی با رنج قیمت متفاوت به شما عزیزان ارائه می شود که می تواند برای تجربه لذت بازی به شما کمک کند.

جمع بندی

بسیار از بازی های یارانه ای محبوب در دنیا در ایران تحریم هستند و نمی توان با سرعت معمولی اینترنت، آن ها را بازی کرد. اما با خرید سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی می توان این چالش را به راحتی حل کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.