پرش لینک ها
کاهش پینگ دوتا Dota 2

کاهش پینگ دوتا Dota 2

اگر شما نیز یکی از عاشقان بازی دوتا 2 هستید، می دانید که کاهش پینگ دوتا Dota 2 تا چه حد مهم است. دوتا2 یکی از بازی های آنلاین محبوب بوده که دارای سبکی استراتژیک است و تا به امروز موفق شده تا گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کند. همه گیمرها می دانند که افزایش پینگ در این بازی آنلاین تا چه حد می تواند مشکل ساز باشد. اما متاسفانه با توجه به شرایط اینترنت کشور این مشکل همیشه برای کاربران ایرانی وجود داشته است. در حال حاضر برای کاهش پینگ بازی Dota 2 روش های مختلفی روی کار آمده است که برخی از آن ها مناسب بوده و برخی دیگر نیز در کاهش پینگ هیچ تاثیری نداشته اند. در این مطلب از سایت پینگ منیجر قصد داریم تا در مورد کاهش پینگ بازی دوتا دو شما را راهنمایی کنیم.

به طور کلی می توان گفت که پینگ عامل مهمی در همه بازی آنلاین به شمار می رود. به زمانی که صرف وصل شدن دستگاه به سرور اصلی بازی می شود، پینگ گفته می شود. با این تعریف می توان متوجه شد که هرچه قدر این زمان بیشتر باشد، بازی کند تر بوده و مشکلاتی نظیر دیلی، لگ و…. را به همراه خواهد داشت.

معرفی بازی دوتا 2

پیش از بررسی راه های کاهش پینگ دوتا Dota 2 بد نیست تا توضیحات کلی را در مورد این بازی ارائه دهیم. دوتا 2 از جمله بازی های گروهی بوده که 5 بازیکن در آن بازی می کنند. این 5 بازیکن با یکدیگر به رقابت می پردازند و به مراحل بالاتر صعود می کنند. جذابیت اصلی این بازی به این است که بیش از 100 کاراکتر قهرمان در Dota 2 وجود داشته که بازیکنان آزادند تا هر یک از آن ها برای بازی انتخاب کنند. این بازی با رقابت دو گروه 5 نفره آغاز شده و بسیار هیجان انگیز است. در حال حاضر این بازی بیش از 500 میلیون گیمر را به خود جذب کرده است.

پینگ :  کاهش پینگ کلش اف کلنز و کلش رویال Clash

لازم است بدانید که دوتا2 دارای سرور های متعددی در سراسر جهان است که از جمله آن ها می توان به خاورمیانه، دوبی، بحرین، اروپا، آلمان، ترکیه و هلند اشاره کرد. بدون شک برای تجربه پینگ پایین تر بهتر است به سرورهایی وصل شوید که در کشورهای نزدیک به ایران هستند. در بازی Dota 2 مشکلات متعددی مشاهده می شود که از مهم ترین آن ها می توان تحریم، تلپورت، دیلی، پینگ بالا و رجیستر نشدن تیر و جادو ها اشاره کرد. همچنین باید بگوییم که این بازی هم در نسخه کامپیوتر و هم در نسخه موبایل عرضه شده است.

کاهش پینگ دوتا Dota 2
کاهش پینگ دوتا Dota 2

سرویس کاهش پینگ دوتا 2

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، برای کاهش پینگ دوتا Dota 2 روش های مختلفی روی کار آمده است. اما تنها راهی که می تواند شما را برای همیشه از شر کندی، لگ، دیلی، تلپورت و پینگ بالا راحت کند، استفاده از سرویس کاهش پینگ دوتا 2 است. چند سالیست که سرویس هایی مناسب با نیاز کاربران ایرانی به میان آمده که می تواند به شکل قابل توجهی میزان پینگ را کاهش دهد. سرویس های کاهش پینگ در انواع مختلفی طراحی شده و از امکانات مختلفی برخوردار است. این سرویس ها برای هر بازی به صورت اختصاصی طراحی می شود و می توانند در کاهش پینگ و رفع مشکلات رایج بازی دوتاتو تاثیر بسزایی داشته باشند. شما می توانید سرویس کاهش پینگ Dota 2 را از پینگ منیجر خریداری کنید.

رفع تحریم بازی دوتا 2

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، یکی از مشکلات رایج بازی دوتا 2 تحریم است. به طور کلی بسیاری از بازی های آنلاین محبوب جهانی در ایران تحریم هستند و این موضوع بر گیمرها بسیار ناخوشایند. با روش های مختلفی می توان تحریم بازی Dota 2 را دور زد. اما اکثر این روش ها ناپایدار بوده و نمی توانند همیشه پاسخگو باشند. به طور مثال استفاده از فیلترشکن یکی از روش های رفع تحریم و کاهش پینگ دوتا Dota 2 است. اما این روش همیشه پاسخگو نیست و در اکثر اوقات نتیجه عکس داده و در نهایت موجب افزایش پینگ نیز شده است. همچنین استفاده از DNS نیز راهی دیگر برای رفع تحریم است که تمامی مشکلات ذکر شده را به همراه خواهد داشت.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ کالاف

در این بین خرید سرویس کاهش پینگ از سایت پینگ منیجر به شما کمک می کند تا با یک تیر دو نشان بزنید. بدین صورت که استفاده از این سرویس ها به طور همزمان سبب رفع تحریم و کاهش پینگ می شود.

کاهش پینگ دوتا Dota 2
کاهش پینگ دوتا Dota 2

سرویس کاهش پینگ دوتا برای کامپیوتر

بازی مشکل سرورهای بازی DOTA2 هم در نسخه کامپیوتر و هم در نسخه موبایل ارائه می شود. اما اکثر افراد ترجیح می دهند تا این بازی مهیج را در کامپیوتر تجربه کنند. زمانی می توانید نهایت لذت را از این بازی داشته باشید که پینگ را کاهش دهید. پینگ بالا در نسخه کامپیوتر نیز همیشه بالاست و بهترین راه برای حل این مشکل استفاده از سرویس کاهش پینگ دوتا برای کامپیوتر است. در پینگ منیجر نه تنها سرویس های کاهش پینگ برای هر بازی به صورت اختصاصی طراحی می شود، بلکه برای نسخه کامپیوتر و موبایل نیز به صورت جدا طراحی و عرضه خواهد شد. لازم است بدانید که این سرویس  ها ضمانتی پینگ را کاهش داده و دارای پشتیبانی 24 ساعته هستند.

سرویس کاهش پینگ دوتا برای موبایل

کاهش پینگ دوتا Dota 2 در نسخه موبایل نیز بسیار مهم است. بازی دوتا در نسخه موبایل با عنوان Dota: Underlords عرضه شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد. متاسفانه افزایش پینگ در نسخه موبایل این بازی به وفور مشاهده می شود که می تواند سبب مشکلاتی نظیر لگ، دیلی، تلپورت و کندی بازی باشد. همانطور که بهتر می دانید، سرعت مهم ترین فاکتور در بازی پر هیجان دوتا 2 است. برای این که بتوانید با نهایت سرعت با رقیبان خود بجنگید و به مراحل بالاتر برسید، نیاز است تا از سرویس کاهش پینگ دوتا برای موبایل استفاده کنید. شما می توانید به راحتی این سرویس را از سایت پینگ منیجر تهیه کنید.

پینگ :  کاهش پینگ لیگ اف لجندز League of legends
کاهش پینگ دوتا Dota 2
کاهش پینگ دوتا Dota 2

سرور و dns های بازی دوتا 2

برای بازی Dota 2 سرور ها و dns های متعددی وجود دارد. به طور کلی تمامی بازی های آنلاین از دی ان اس برخوردار هستند. از جمله بهترین dns های بازی دوتا 2 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Cloudflare DNS
  • Safe DNS
  • Google DNS Server
  • DYN
  • Neustar DNS

دیگر سرویس ها : کاهش پینگ بازی وارزون

جمع بندی

در این مطلب به بررسی مشکل سرورهای بازی DOTA2 پرداختیم. چرا که کاهش پینگ این بازی آنلاین برای گیمرها بسیار مهم است. به طور کلی بازی دوتا 2 Dota از بازی های محبوب بوده که در کشور ما تحریم است و همیشه با پینگ بالا همراه می باشد. اما خرید سرویس کاهش پینگ Dota 2 می تواند این مشکل را به طور کلی حل کند.

امتیاز دهی

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.