پرش لینک ها
خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی

خرید کاهش پینگ کال اف دیوتی

همانطور که می دانید، یکی از جذاب ترین بازی های آنلاین که تا به امروز گیمرهای زیادی را شیفته خود کرده است، کال آف دیوتی است. این بازی از جمله بازی های بسیار پر هیجان بوده و سبک رقابتی دارد. از این لازم است تا برای تجربه برد و افزایش لول در کال اف دیوتی پینگ پایینی داشته و سرعت اینترنت فوق العاده ای داشته باشید. در این بین بهترین و مطمئن ترین راهی که برای رسیدن به پینگ پایین وجود دارد، خرید کاهش پینگ کال آف دیوتی است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل در مورد این روش  ویژگی های آن توضیح دهیم.

این روزها بازی های اینترنتی از هر زمان دیگری طرفداران بیشتری دارند. البته که اکثر این بازی ها در کشور ایران تحریم بوده و به سرعت اینترنت بالایی نیاز دارند. اگر شما یکی از بازی کنندگان کال آف دیوتی باشید، به خوبی می دانید که عدد مقابل کلمه پینگ تا چه حد اهمیت داشته و می تواند در سرعت بازی شما تاثیر بگذارد. از این رو متوجه اهمیت ویژه پینگ بازی نیز هستید. برای تجربه یک راند هیجان انگیز از این بازی، نیاز است تا پینگ خود را کاهش دهید که این اقدام نیز از طریق خرید سرویس کاهش پینگ کالاف دیوتی ممکن خواهد بود.

پلن های خرید کاهش پینگ کالاف دیوتی​

تست رایگان 2 ساعته

Test Plan

رایگان

p0€/once

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از 99% بازی ها

بهینه سازی اختصاصی گیمینگ

جهت دریافت تست رایگان به پشتیبانی تلگرام
به آی دی Sriopp@ پیام دهید

ش7 روزه

Cyan Plan

T89.000

p1.3€/7day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP یک ماهه

Cyan Plan

T128.000

p2€/15day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP ش15 روزه

Purple Plan

T107.500

p1.7€/mo

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

همه چیز درباره بازی کالاف دیوتی

بازی کالاف دیوتی یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین بوده که طی چند سال اخیر طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر بیش از 2 میلیارد نفر این بازی را دانلود کرده و زمان زیادی را به آن اختصاص می دهند. این بازی دارای سبک جنگی بوده و دارای شخص اول تیر انداز است. کالاف دیوتی در حالت چند نفره بسیار جذاب بوده و هیجان زیادی را برای گیمرها به ارمغان می آورد. البته که علاوه بر بازی چند نفره، مدل تک نفره آن نیز بسیار جذاب و هیجان انگیز است. در حال حاضر کال آف دیوتی در نسخه های مختلفی عرضه شده که از جمله آن ها می توان به کالاف دیوتی زامبی، مدرن وارفار3 و کالاف دیوتی موبایل اشاره کرد. لازم است بدانید که این بازی محبوب در نسخه های موبایل، کنسول بازی و کامپیوتر موجود است.

به طور کلی سری های بازی کالاف دیوتی دارای گیم پلی بسیار قوی بوده و بیشترین تمرکز آن ها روی سناریوهای جنگی است. شما به عنوان گیمر در این بازی نقش سربازانی را در دوره های مختلف و داستان های متفاوت را بازی خواهید کرد که دارای ماموریت های متعددی است. لازم به ذکر است که این بازی طیف وسیعی از محیط های داستانی و دوره های تاریخی را در بر گرفته است.

خرید اشتراک ماهیانه کاهش پینگ کالاف دیوتی

 با خرید اشتراک ماهیانه کاهش پینگ کالاف دیوتی می توانید کلیه اختلالات و مشکلات موجود در این بازی محبوب را از بین ببرید. به دلیل این که سرعت اینترنت در کشور بسیار بالا بوده و پینگ بازی ها نیز همیشه بالاست، استفاده از سرویس های کاهش پینگ تبدیل به یک امر ضروری شده است. سرویس هایی که در سایت پینگ منیجر ارائه می شوند، مطابق با نیاز گیمرهای ایرانی بوده و متناسب با هر بازی به صورت مجزا طراحی شده اند. تنها کافیست تا بگویید نیاز به کاهش پینگ چه بازی دارید، تا ما بهترین سرویس را با هزینه ای مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

پینگ چیست و چه تاثیری در کال آف دیوتی دارد؟

پیش از این که در مورد خرید کاهش پینگ کال اف دیوتی توضیح دهیم، بهتر است در مورد خود پینگ و نقش آن در بازی های آنلاین توضیح دهیم. لازم است بدانید که پینگ به معنی واحد اندازه گیری مدت زمانیست که دستگاه شما به سرور بازی کال آف دیوتی متصل شده و پاسخ دهی می کند. برای از بین بردن کندی و لگ در بازی، این مدت زمان باید بسیار کوتاه باشد. در غیر این صورت بازی کند پیش رفته و می تواند شما را بسیار کلافه کند.

خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتیمهم ترین عامل کاهش پینگ کال آف دیوتی، سرعت اینترنت است. همانطور که بهتر می دانید، سرعت اینترنت در کشور بسیار پایین بوده و پهنای باند نیز بسیار کم است. از این رو اکثر گیمرهای ایرانی، شاهد افزایش شدید پینگ در بازی آنلاین هستند. تنها زمانی می توانید پینگ را کاهش دهید، که از سرویس های کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی استفاده کنید.

نمونه ویدیو رجیستر تیر و کاهش پینگ کالاف دیوتی موبایل

تا زمانی که تیرت اینجوری رجیستر نشه بازی کردن فایده ای نداره😜

دلایل افزایش پینگ در بازی کال اف دیوتی

برای افزایش پینگ در بازی کال اف دیوتی دلایل مختلفی وجود دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد نویز در اینترنت باعث افزایش پینگ می شود.
 • زمانی که سرور بسیار شلوغ باشد، پینگ افزایش پیدا می کند. زیرا سرور قادر به پاسخ دهی به همه کاربران در زمان کوتاه نیست.
 • سرعت و کیفیت پایین اینترنت موجب بالا رفتن پینگ کال اف دیوتی می شود.
 • استفاده از وی پی ان نیز سبب افزایش پینگ خواهد شد.

اما با خرید کاهش پینگ کال آف دیوتی، عمده مشکلات بالا حل خواهد شد. از این رو اگر می خواهید با خیال راحت ساعت ها بدون کندی و اختلال از بازی Call Of duty لذت ببرید، باید جهت خرید سرویس کاهش پینگ اقدام کنید.

پینگ مناسب برای بازی کال اف دیوتی

لازم است بدانید که میزان پینگ برای هر یک از بازی های آنلاین متفاوت است. به عبارت دیگر اتصال دستگاه به سرور در هر بازی، فرق می کند. برای بازی کال اف دیوتی میزان پینگ بهتر است بین 0 الی 40 میلی ثانیه باشد. این میزان می تواند بهترین حالت بازی را برای شما فراهم کند. البته به دلیل سرعت اینترنت بسیار پایین در کشور، این عدد خیلی دیده نشده و تنها خرید سرویس کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی می تواند پینگ را به این عدد برساند. همچنین پینگ در این بازی و سایر بازی های آنلاین نباید بیشتر از عدد 100 باشد. اگر پینگ شما بیشتر از 100 بود بهتر است از بازی کردن منصرف شوید.

مطالب مفید : سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی
خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی

خرید سرویس کاهش پینگ برای بازی Call Of Duty

برای خرید بهترین سرویس کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی، می توانید به پینگ منجیر اعتماد کنید. در مجموعه ما سرویس های متنوعی براساس نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است که می تواند پینگ مناسب برای بازی آنلاین محبوب را برای شما فراهم کند. سرویس های ما قیمت های متفاوتی داشته و دارای پشتیبانی است.

برنامه کاهش لگ کال آف دیوتی موبایل

کال اف دیوتی از محبوب ترین بازی های آنلاین است و یکی از مشکلات رایج آن لگ بیش از حد است. وجود لگ در بازی یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایند برای هر گیمری است. چرا که باعث کندی بازی شده و گیمر را عقب می اندازد. رفع این مشکل در بازی رقابتی و هیجان انگیزی همانند کال اف دیوتی از اهمیت بسزایی برخوردار است. باید بگوییم که مهم ترین عامل ایجاد لگ در بازی کال آف دیوتی موبایل، پینگ بالا است. همانطور که در بخش های قبل گفتیم، پینگ پایین برای بازی های محبوب آنلاین بسیار مهم است. به همین خاطر نیز برای این که بتوانید لگ را در بازی خود از بین ببرید باید  از سرویس کاهش پینگ که می تواند به عنوان برنامه کاهش لگ کال دیوتی موبایل نیز  عمل کند، استفاده کنید.

پینگ :  سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی چیست؟

این سرویس ها دارای قابلیتی های متفاوتی هستند و می توانند مشکلاتی نظیر تحریم، پینگ بالا و لگ را در بازی کال آف دیوتی از بین ببرند. خوشبختانه عملکرد سرویس های کاهش پینگ بازی تا به امروز بسیار عالی بوده و تجربه خوبی را برای گیمرها به همراه داشته است. شما می توانید با خیال راحت این سرویس را از پینگ منجیر خریداری کنید.

بهترین برنامه کاهش پینگ اندروید کالاف دیوتی

هر چه که از اهمیت کاهش پینگ بازی بگوییم، کافی نیست. چرا که کاهش عدد پینگ می تواند روی بخش های مختلف بازی تاثیر داشته و کلیه مشکلات احتمالی را از بین ببرد. در واقع زمانی که سرعت اتصال موبایل شما به سرور بازی بالا باشد، می توانید نهایت سرعت و هیجان را در بازی تجربه کرده و در زمان کمتری لول خود را در بازی  بالا ببرید. تا به امروز برنامه ها  و روش های زیادی به منظور کاهش پینگ اندروید کالاف دیوتی به میان آمده است. شاید این روش ها تا حدودی بتوانند مقدار پینگ را کاهش دهند. اما باید بدانید که تنها استفاده از برنامه و سرویس های مخصوص کاهش پینگ می توانند به شکل تضمینی پینگ را به میزان نیاز کاربران ایرانی کاهش دهند.

شما می توانید در سایت پینگ منجیر سرویس های کاهش پینگ مناسب گوشی های اندروید را خریداری کرده و دیگر شاهد مشکلاتی نظیر پینگ بالا، سرعت پایین، لگ و یا تحریم بازی نباشید. با استفاده از این سرویس ها شما می توانید به تمامی امکانات و قسمت های بازی کال آف دیوتی دسترسی پیدا کنید.

کاهش پینگ در کالاف دیوتی موبایل

نحوه کاهش پینگ در کالاف دیوتی موبایل

برای کاهش پینگ کالاف دیوتی موبایل روش های مختلفی وجود دارد. قطعا می دانید که پینگ بالا چه دردسرهایی را برای گیمر ها به همراه دارد. بهترین روش هایی که برای کاهش پینگ بازی کالاف دیوتی وجود دارد عبارتند از:

 • ایجاد تغییر در تنظیمات داخلی بازی: در صورتی که تنظیمات داخلی کالاف دیوتی را درست انجام داده باشید، می توانید پینگ بازی را تا حدودی کاهش دهید.
 • حذف برنامه های غیر ضروری: بهتر است نرم افزارهای غیر ضروری را پاک کنید. همچنین بستن برنامه های اضافی نیز می تواند در کاهش پینگ کال آف دیوتی تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • پاک کردن کش: برای کاهش پینگ کالاف کش تمامی برنامه های موبایل خود را پاک کنید. تا برای بازی فضای بیشتری داشته باشید.
 • خرید سرویس کاهش پینگ: اگر به دنبال روش تضمینی برای کاهش پینگ کالاف دیوتی هستید، بهتر است هر چه سریعتر جهت خرید سرویس کاهش پینگ بازی اقدام کنید.

آموزش پایین آوردن پینگ کالاف در کامپیوتر

با وجود این که کاهش پینگ کال آف دیوتی می تواند با خرید سرویس کاهش پینگ به راحتی انجام شود، اما شما می توانید با چند اقدام ساده پینگ این بازی را در کامپیوتر و ویندوز 10 کاهش دهید. برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. در ابتدا Crtrl + Shift + Esc را با یکدیگر بفشارید تا بخش Task Manager باز شود.
 2. روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید.
 3. ستون شبکه را از زیاد به کم به شکل نزولی مرتب کنید.
 4. برنامه ها و نرم افزارهایی که به پهنای باند زیادی نیاز دارند را بببندید.

کاهش پینگ رایگان برای کالاف دیوتی

کاهش پینگ رایگان کال آف دیوتی می تواند از طریق روش هایی که تا این بخش بیان کردیم، صورت گیرد. البته که سرویس های کاهش پینگ بازی پینگ منیجر نیز دارای تست رایگان هستند. بدین معنا که شما می توانید قبل از خرید سرویس های ما را تست کرده و از عملکرد درست آن مطمئن شوید. سپس برای خرید کاهش پینگ کالاف دیوتی اقدام کنید.

دریافت پینگ بدون تایم اوت کالاف

به طور کلی خطای تایم اوت به دلیل سرعت ضعیف اینترنت است. از این رو دریافت پینگ بدوت تایم اوت در کالاف تنها از طریق رفع تحریم ها و استفاده از سرویس های کاهش پینگ امکان پذیر است. برای از بین بردن مشکل تایم اوت می توانید تنظیمات اینترنت خود را مجدد انجام داده و اینترنت را روی حالت 4G بگذارید. در کنار این کار استفاده از برنامه کاهش پینگ و رفع تحریم نیز مشکل تایم اوت را حل خواهد کرد.

مطالب مرتبط : خرید کاهش پینگ بازی پابجی

خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی

کالاف دیوتی زامبی چیست ؟

یکی از حالات  محبوب و پرطرفدار بازی کالاف دیوتی، نسخه کالاف دیوتی زامبی است. در این حالت از بازی Call of Duty در شرایطی که سربازان در یک ساختمان هستند، با انبوهی از زامبی ها رو برو شده که باید آن ها را از بین ببرند. در ابتدای بازی شما با تجهیزات و امکانات محدودی به مبارزه با زامبی ها می پردازید. اما پس از کشتن تعدادی از آن ها و بستن درب و پنجره ها، تجهیزات بیشتری در اختیار شما قرار گرفته و در حالت بهتری می توانید بازی را ادامه دهید. زمانی بازی کالاف دیوتی زامبی تمام می شود که آخرین بازیکنندگان نیز در بازی کشته شوند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید
بازی کالاف دیوتی زامبی
بازی کالاف دیوتی زامبی

البته که بازی کالاف زامبی خود دارای حالت و مراحل متعددی است که در هر یک باید به شکل متفاوتی به مبارزه با زامبی ها بپردازید. به طور کلی می توان گفت که سرعت و عکس العمل به موقع در این بازی دارای اهمیت زیادی است. از این رو بهتر است تا اینترنت خود را برای بازی تقویت کرده و تا حد امکان پینگ را کاهش دهید. برای این کار می توانید جهت خرید سرویس کاهش پینگ کالاف دیوتی اقدام کنید.

بهترین کالاف دیوتی برای ps5

بدون شک بازی کالاف دیوتی در PS5  دارای لذت غیر قابل توصیفی است. در ابتدای مطلب نیز گفته شد که Call of Duty در نسخه های مختلفی برای کامپیوتر، کنسول بازی و موبایل ارائه شده است. لازم است بدانید که برای پی اس 5 نیز به صورت مجزا نسخه های زیادی تا به امروز عرضه شده است. بهترین کالاف دیوتی برای ps5 توسط کمپانی Activision طراحی و ارائه شده است. این بازی در ابتدا بیشترین تمرکز را روی جنگ جهانی دوم داشت. اما در حال حاضر دارای سناریوهای بسیار جذاب تری بوده و از امکانات بی شماری برخوردار است.

بازی کالاف دیوتی
بازی کالاف دیوتی

در جدیدترین نسخه کالاف دیوتی یعنی نسخه 2020، سناریوی جدیدی از این بازی ارائه شده که روی جنگ سرد، داستان های جاسوسی و ماموریتی تمرکز دارد. این بازی دارای حالت چند نفره بوده و می توان در حالت زامبی نیز آن را بازی کرد. نسخه ای که برای پی اس 5 ارائه شده است، دارای کیفیت تصویر و کیفیت بالایی بوده و هیجان زیادی را برای گیمرها به همراه خواهد داشت.

همه چیز درباره Call of Duty 2025

Call of Duty 2025، که با نام رمز “Saturn” نیز شناخته می شود، به عنوان دنباله ای نیمه آینده نگرانه برای Call of Duty: Black Ops 2 شایعه شده است. در حالی که Activision هنوز به طور رسمی بازی را معرفی نکرده است، تعدادی نشتی و گزارش های داخلی اطلاعاتی را در مورد آنچه انتظار داریم ارائه می دهند.

 1. تاریخ انتشار:تاریخ انتشار رسمی Call of Duty 2025 هنوز مشخص نشده است، اما منابع معتبر به یک پنجره انتشار در اکتبر یا نوامبر 2025 اشاره دارند.
 2. محیط:گفته می شود این بازی در حدود سال 2030 اتفاق می افتد، که کمی از سال 2025 در Black Ops 2 فاصله دارد.
 3. داستان:شایعات حاکی از یک داستان جدید با بازگشت برخی از شخصیت های مورد علاقه طرفداران از Black Ops 2 است که با یک دشمن جدید روبرو می شوند.
 4. چند نفره:جزئیات کمی در دسترس است، اما گفته می شود که سیستم انتخاب 10 کلاسیک و حالت محبوب Gunfight به بازی بازمی گردند.
 5. زامبی ها:شایعات حاکی از بازگشت حالت زامبی های محبوب به صورت Co-op برای یک سال دیگر است.

دانلود کالاف دیوتی مدرن وارفار 3

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 از دیگر بازی های محبوب با سبک اکشن بوده که برای کامپیوتر عرضه شده است. می توان گفت که داستان این بازی داستان بعد از کالاف دیودتی مدرن وارفار 2 است. این مدل بازی نیز سبک ماموریتی داشته و لذت زیادی را به همراه دارد. در واقع داستان بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 براساس جنگ میان روسیه و آمریکا است. شما می توانید جهت دانلود کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 از طریق همین صفحه اقدام کنید.

دانلود کالاف دیوتی موبایل

برای دانلود کالاف دیوتی موبایل می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. Call of Duty mobile از محبوب ترین بازی های موبایل بوده که توسط کمپانی Activision ارائه شده است. این بازی دارای ویژگی های متعددی است که از جمله آن ها می توان به کنترل لمسی قابل تنظیم، کیفیت HD و حالات متنوع بازی اشاره کرد. شما می توانید بازی کالاف دیوتی موبایل را در حالت مختلف زامبی، پنج نفره و بتل رویال بازی کنید و برای مدت زمان زیادی غرق هیجان و لذت شوید. در این بازی جذاب امکانات و صلاح های بسیار زیادی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین شما به عنوان سرباز در داستان های مختلفی مشغول این بازی آنلاین جذاب خواهید شد.

کالاف دیوتی
کالاف دیوتی

جمع بندی

در این مطلب در مورد بازی کالاف دیوتی در حالات و نسخه های متفاوت توضیح دادیم. به طور کلی بازی Call of Duty از جمله بازی های بسیار محبوب بوده و بیش از 2 میلیارد کاربر را به خود مجذوب کرده است. این بازی دارای حالات و نسخه های متعددی است که هر کدام به نوبه خود بسیار لذت بخش و جذاب هستند.کال اف دیوتی یکی از محبوب ترین بازی های امروزی است که به پینگ پایین و اینترنت پر سرعت نیاز دارد. برای تجربه نهایت هیجان و لذت از این بازی، بهتر است جهت خرید کاهش پینگ بازی کال اف دیوتی اقدام کرده و بازی را بدون لگ و کندی پیش ببرید.

5/5 - (4 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.