پرش لینک ها
کاهش پینگ بازی Dead by daylight

کاهش پینگ بازی دد بای دیلایت Dead by daylight

کاهش پینگ بازی Dead by daylight یکی از مشکلات اکثر علاقه مندان به این بازی است. به طور کلی پینگ جزء عوامل بسیار مهم در هر بازی آنلاینی است که می تواند روی سرعت و عدم مشکلات گیم های آنلاین تاثیر بگذارد. در میان بازی های بی شمار اینترنتی بازی Dead by daylight که با نام فرار از سلاخی یا فرار از شکارچی نیز معروف است، از بازی های هیجانی و محبوب آنلاین بوده که علاقه مندان زیادی دارد. با توجه به شرایط اینترنت کشور و وجود تحریم ها دسترسی و لذت بردن از این بازی برای گیمرهای ایرانی محدود شده است. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر با ما همراه باشید تا در حل مشکلات مختلف این بازی به شما کمک کنیم.

برای بازی های آنلاین نیاز است تا دستگاه شما که می توانید موبایل، کامپیوتر و یا کنسول بازی باشد، از طریق اینترنت به سرور اصلی بازی متصل شود. در این بین به مدت زمانی که طول می کشد تا شما به سرور بازی فرار از شکارچی متصل شوید، پینگ گفته می شود. برای سرعت بالای بازی و عدم وجود لگ و کندی، نیاز است تا این مدت زمان تا حد امکان کاهش پیدا کند.

در مورد بازی Dead by daylight

پیش از توضیح در مورد کاهش پینگ بازی Dead by daylight بهتر است توضیح کلی را در مورد این بازی ارائه دهیم. همانطور که گفتیم بازی آنلاین Dead by daylight یا فرار از سلاخی، بازی بسیار پر طرفداری است که سناریوی بسیار جالبی دارد. در این بازی شما می توانید دو نقش مختلف را بازی کنید. بدین صورت که می توانید در نقش یک قاتل زنجیره ای ایفای نقش کنید و یا بجای بازمانده ها در این گیم پر هیجان شرکت کنید. طی چند سال اخیر بازی هایی با ژانر ترسناک متعددی به بازار عرضه شده اند اما همه آن ها شانس موفقیت را نداشته اند. اما بازی فرار از شکارچی جزء بازی های محبوب در دنیای گیم است.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس

رفع تحریم بازی دد بای دیلایت Dead by Daylight

در این بازی ایفای نقش بازمانده و بازی به صورت گروهی می تواند بسیار لذت بخش تر باشد. شما باید در حین نجات خود هوای هم تیمی های خود را نیز داشته باشید. چرا که از دست دادن هر یک از آن ها بازی را برای شما سخت تر خواهد کرد. بازی فرار از شکارچی در نسخه های موبایل، کامپیوتر و کنسول بازی به بازار عرضه شده است. همچنین دارای سرورهای متعددی در کشورهای اروپا، هلند و ترکیه دارد. اما بزودی دارای سرورهایی در کشورهای نزدیک خاورمیانه، دوبی و بحرین نیز خواهد بود. در بازی Dead by daylight مشکلات مختلفی نظیر تحریم، پینگ بالا، لگ، دیلی و تلپورت وجود دارد که می توان با روش های مختلف این مشکل را حل کرد.

رفع تحریم بازی دد بای دیلایت Dead by Daylight

در بخش قبلی نیز گفته شد که بازی دد بای دیلایت در ایران تحریم است. در حقیقت در چند سال اخیر بسیاری از بازی های محبوب آنلاین در ایران تحریم شدند. این باعث شده تا گیمرها برای رفع تحریم بازی دد بای دیلایت Dead by Daylight به دنبال بهترین راه باشند. به همین خاطر نیز دور زدن تحریم ها همانند کاهش پینگ بازی Dead by daylight بسیار مهم است. برای از بین بردن محدودیت ها و تحریم بازی فرار از سلاخی روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن ها عبارتند از:

  1. استفاده از DNS: استفاده از DNS یکی از روش های رایج برای رفع تحریم بازی دد بای دیلایت است. این روش در اکثر اوقات راهی مناسب است اما مشکلاتی نیز دارد که از جمله آن ها می توان به ایجاد لگ، تایم اوت و پینگ بالا اشاره کرد.
  2. فیلتر شکن برای رفع تحریم Dead by daylight: روشی دیگری که برای رفع تحریم بازی Dead by daylight وجود دارد، استفاده از فیلترشکن است. این روش نیز شاید بتواند تحریم ها را دور بزند اما پایداری نداشته و از همه مهم تر غیر قانونی است. همچنین استفاده از فیلتر شکن برای بازی فرار از شکارچی مشکلاتی نظیر پینگ بالا، عدم ناپایداری و عدم امنیت تبادل اطلاعات را به همراه دارد.
  3. استفاده از سرویس کاهش پینگ برای بازی: در این روشی که هم بتواند سبب کاهش پینگ شده و هم تحریم ها را از بین ببرد، خرید سرویس کاهش پینگ بازی آنلاین است. این سرویس ها هیچ یک از مشکلات قبلی را نداشته و می توانند تمامی خطاهای بازی Dead by daylight را رفع کنند.
پینگ :  سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

کاهش پینگ Dead by daylight در موبایل

بسیاری از افراد بازی دد بای دیلایت را در نسخه موبایل بازی می کنند. به همین خاطر نیز به دنبال روشی برای کاهش پینگ Dead by daylight در موبایل هستند. همانطور که در بخش های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، استفاده از dns یا فیلتر شکن می تواند در برخی اوقات به کاهش پینگ و یا رفع تحریم ها کمک کند. اما این کار به صورت تضمینی انجام نمی شود. بهترین راه برای کاهش پینگ این بازی، خرید سرویس های مخصوص پینگ منیجر بوده که به صورت اختصاصی برای بازی های آنلاین مختلف طراحی می شود. این سرویس ها مطابق نیاز گیمرهای ایرانی پینگ بازی موبایل را کاهش داده و مشکلاتی نظیر تلپورت، تایم اوت، دیلی و لگ را از بین می برند.

کاهش پینگ بازی Dead by daylight
کاهش پینگ بازی Dead by daylight

کاهش پینگ Dead by daylight در کامپیوتر

بازی دد بای دیلایت در نسخه کامپیوتر نیز طرفداران زیادی دارد. این بازی در نسخه کامپیوتر نیز همیشه پینگ بالایی دارد که سبب ایجاد اختلال و لگ می شود. شاید شما بتوانید از طریق افزایش سرعت اینترنت، استفاده از دی ان اس یا فیلترشکن پینگ را تا حدودی در نسخه کامپیوتر نیز کاهش دهید. اما هیچ روشی به اندازه استفاده از سرویس های کاهش پینگ بازی نمی تواند جوابگو مشکل شما باشد. در پینگ منجیر سرویس هایی طراحی شده که با نیاز کاربران ایرانی کاملا مطابقت دارد و می توان تا حد بسیار زیادی پینگ بازی ها را کاهش دهد.

کاهش پینگ بازی Dead by daylight در ps4 ، ps5 ، Xbox

بازی فرار از شکارچی در کنسول های بازی پی اس 4، پس اس 5 و ایکس باکس نیز اجرا شده و می توانند لذت و هیجان زیادی را برای گیمرها به ارمغان آورند. اما همچنان مشکلاتی نظیر پینگ بالا، تحریم، لگ، تلپورت، دیلی و…. در این بازی در نسخه کنسول بازی وجود دارد. برای کاهش پینگ بازی Dead by daylight در ps4 ، ps5 ، Xbox بهتر است از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنید. این سرویس ها با قیمت های مناسب و ویژگی های مخصوصی در سایت پینگ منیجر قابل تهیه هستند. کلیه این سرویس ها دارای پشتیبانی بوده و با قابلیت های متفاوتی به شما عزیزان عرضه می شوند. شما با اعتماد به سرویس کاهش پینگ بازی می توانید نهایت لذت و هیجان را از این بازی محبوب، داشته باشید.

پینگ :  خرید سرویس رفع تحریم کاهش پینگ بازی فری فایر

جمع بندی

در این مطلب به بررسی راه های کاهش پینگ بازی Dead by daylight پرداختیم. بازی دد بای دیلایت یکی از بازی های محبوب با سناریو جذاب بوده که سرعت در آن بسیار مهم است. برای طی کردن مراحل و داشتن سرعت بالا نیز لازم است تا بتوانید پینگ بازی را کاهش داده و تحریم ها را دور بزنید. با خرید سرویس کاهش پینگ بازی می توانید این مشکل را در موبایل، کامپیوتر و کنسول بازی حل کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.