پرش لینک ها
کاهش پینگ بازی Rocket league

سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league راکت لیگ

تنها استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league می تواند نهایت سرعت و لذت را در این بازی برای شما به ارمغان آورد. همانطور که بهتر می دانید، صنعت بازی های ویدیویی دچار رشد بسیار زیادی شده است. روی کار آمدن بازی های آنلاین تحول بزرگی را در دنیای گیم ایجاد کرده است. یکی از بازی های آنلاین بسیار محبوب در جهان، راکت لیگ بوده که بسیاری از گیمرها را عاشق خود کرده است. این بازی ساختاری شبیه به فوتبال دارد. با این تفاوت که بازیکنان داخل ماشین به بازی می پردازند. این بازی نیز همانند اکثر بازی های آنلاین دارای مشکل بزرگ پینگ بالا است. البته که نباید تاثیر سرعت اینترنت پایین کشور را نیز در این مشکل بی تاثیر دانست. در این بین سوال پیش می آید که چگونه پینگ بازی لیگ راکت را کاهش دهیم؟ برای حل این مشکل تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بدترین مشکلی که می تواند در بازی های آنلاین وجود داشته باشد، پینگ بالاست. در واقع زمانی که شما در مدت زمان زیادی به سرور اصلی بازی وصل شوید، بدین معناست که پینگ بازی بالا بوده و سبب کاهش سرعت بازی می شود. به بیان دیگر می توان گفت که به مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور بازی پینگ گفته می شود. این مورد یکی از فاکتورهای مهم برای بازی های آنلاین و برنده شدن در آن ها می باشد.

با بازی لیگ راکت Rocket league آشنا شوید!

پیش از توضیح در مورد سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league بهتر است تا در مورد این بازی توضیحاتی را بیان کنیم. لیگ راکت از بازی های ویدیویی اینترنتی بوده که از سال 2015 به میان آمده است. این بازی در نسخه موبایل، کامپیوتر و کنسول بازی موجود بوده و همچنان طرفداران مختص به خود را دارد. این بازی دارای سرورهای متعددی در بحرین، دوبی، خاورمیانه، اروپا، آلمان، ترکیه و هلند است. همانطور که گفته شد، مکانیزم اصلی بازی Rocket league به فوتبال شبیه بوده اما کاربران در ماشین های مشغول به بازی هستند و می توانند به شکل های مختلف ماشین خود را تنظیم کنند. شما باید با استفاده از این ماشین ها توپ را مورد هدف قرار داده و آن را داخل دروازه بیندازید. دنبال کردن توپ و حرکات فیزیکی شما در بازی برای رساندن توپ می تواند بازی را بسیار هیجان انگیز کند.

پینگ :  کاهش پینگ بازی گنشین ایمپکت Genshin impact
کاهش پینگ بازی Rocket league
کاهش پینگ بازی Rocket league

علاوه بر تمامی این موارد می توان گفت که این بازی دارای چند حالت بوده که از جمله آن ها می توان به دو بازیکن، 3 بازیکنه و به صورت تیمی 3 به سه اشاره کرد. گرافیک این بازی نیز بسیار بالا بوده که بازی را بسیار جذاب می کند. با تمامی این تعریف می توان تشخیث داد که سرعت بالا و پینگ پایین لیگ راکت تا چه حد مهم است. چرا که در این بازی شما نیاز به عکس العمل سریع و سرعت بالا دارید.

اهمیت کاهش پینگ در بازی Rocket league

هملتطور که در ابتدای مطلب گفتیم استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league بسیار مهم است. در واقع پینگ یکی از فاکتورهای مهم در بازی های آنلاین بوده که می تواند به صورت مستقیم روی تجربه بازیکنان تاثیر بگذارد. هرچه دیرتر به سرور بازی متصل شوید، بازی نیز با سرعت پایینی بارگذاری شده و باعث می شود تا شما از رقیبان خود جای بمانید. به طور کلی بازی لیگ راکت دارای مشکلات متعددی است که از جمله آن ها می توان به لگ، پینگ بالا، تحریم، دیلی و تلپورت اشاره کرد. زمانی که شما موفق شوید پینگ بازی را کاهش دهید، کلیه این مشکلات را از بین خواهید برد.

زمانی پینگ بالا باشد، تک تک عکس العمل های شما به بازی دیر به سرور ارسال شده و قطعا باعث جا ماندن و باختن شما در بازی خواهد شد. همچنین تظیم و کنترل دقیق ماشین برای رساندن توپ به دروازه نیز کاملا به میزان پینگ بستگی دارد. هرچه پینگ کاهش پیدا کند، اجرای حرکات مختلف در بازی بهتر و دقیق تر خواهد بود. برای کاهش پینگ روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن ها خرید سرویس کاهش پینگ است.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ کالاف

رفع تحریم بازی راکت لیگ Rocket league

همانطور که در بخش قبلی گفته شد، تحریم از جمله مشکلات رایج بازی لیگ راکت است. متاسفانه اکثر بازی های آنلاین در ایران تحریم هستند. گیمرها برای لذت بردن از این بازی روش های مختلفی را امتحان می کنند. از جمله راهکارهای رفع تحریم Rocket league می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از فیلترشکن: برای رفع تحریم بازی لیگ راکت می توان از فیلترشکن استفاده کرد. این روش ممکن است جوابگو باشد اما با مشکلاتی نظیر افزایش پینگ و عدم پایداری اتصال رو به رو است.
  • استفاده از DNS: برای از بین بردن تحریم این بازی آنلاین استفاده از DNS نیز امکان پذیر است. اما این روش نیز همانند مورد قبلی سبب افزایش پینگ شده و ممکن است همیشه پاسخگو نباشد.
  • استفاده از سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی : Rocket league همانطور که مشخص است، سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league نه تنها میزان پینگ را کاهش داده بلکه باعث شده تا تحریم این بازی نیز به خوبی رفع شود. استفاده از سرویس کاهش پینگ هیچ یک از مشکلات موارد قبلی را نخواهد داشت. شما می توانید برای تهیه این سرویس ها به پینگ منیجر مراجعه کنید.
سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league
سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league

کاهش پینگ Rocket league در ps4 ، ps5 ، xbox و pc

بازی لیگ راکت در نسخه کنسول بازی عرضه شده و می توان با پی اس 4، پی اس 5، پی اس و ایکس باکس آن را بازی کرد. قطعا کاهش پینگ Rocket league در ps4 ، ps5 ، xbox و pc برای گیمرها بسیار مهم است. در غیر این صورت نمی توان سرعت و لذت کافی را لیگ لایت تجربه کرد. در پینگ منیجر سرویس های متناسب با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده که می توان روی کنسول بازی نیز از آن ها استفاده کرد. این سرویس ها پینگ را به شکل قابل توجهی کاهش داده و بازی را رفع تحریم کند. همچنین مشکلاتی نظیر لگ یا تلپورت را نیز برطرف خواهد کرد.

پینگ :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند Mobile legends

کاهش پینگ Rocket League Sideswipe موبایل

در ابتدای مطلب نیز گفته شد که بازی لینگ راکت در نسخه موبایل نیز ارائه شده اما عنوان این بازی در موبایل Rocket League Sideswipe است. برای کاهش پینگ Rocket League Sideswipe موبایل می توانید از فیلترشکن یا دی ان اس استفاده کنید. اما هیچ یک به اندازه استفاده از سرویس های کاهش پینگ نمی توانند کلیه مشکلات این بازی را حل کنند. خوشبختانه پینگ منجیر این بازی در نسخه موبایل نیز سرویس های به خصوص را در نظر گرفته است که به صورت ضمانتی پینگ را کاهش داده و بازی را رفع تحریم می کنند.

کاهش پینگ بازی Rocket league
کاهش پینگ بازی Rocket league

بهترین سرور بازی لیگ راکت

اگر می خواهید تجربه بهتری را از بازی لیگ راکت داشته باشید، بهتر است سرویس مناسبی را انتخاب کنید. در بخش قبلی نیز گفته شد که این بازی در نسخه های موبایل، کامپیوتر و کنسول بازی ارائه شده و دارای سرورهای در کشورهای دوبی، خاورمیانه، اروپا، هلند، آلمان و ترکیه است. بهترین سرور برای بازی لیگ راکت در ایران سرورهایی هستند که به کشور ما نزدیک می باشند. از جمله این سرویس ها می توان به دوبی، خاورمیانه و ترکیه اشاره کرد. توجه به این موضوع و استفاده از سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league می تواند نهایت سرعت و لذت را در بازی Rocket league برای شما به ارمغان آورد.

جمع بندی

در این مطلب در مورد بازی لیگ راکت و روش های کاهش پینگ این بازی توضیح دادیم. به طور کلی بهترین روش خرید سرویس کاهش پینگ است. شما می توانید برای خرید سرویس برای تمامی بازی های آنلاین با سایت پینگ منیجر مراجعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.