پرش لینک ها
کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

کاهش پینگ بازی آن داون  Undawn برای  این بازی جذاب و محبوب آنلاین چند نفره بسیار مهم است. چرا که تنها با پینگ بالا می توان نهایت لذت و هیجان را از این بازی اینترنتی تجربه کرد. در میان بازی های آنلاین که به صورت چند نفره اجرا می شوند، آن داون یکی از بازی های محبوب است که در طراحی آن دقت و زحمت زیادی وجود دارد. متاسفانه شرایط اینترنت کشور و پهنای باند بسیار کم باعث شده تا کاربران ایرانی همیشه با عدد بالای پینگ برای بازی های آنلاین جهانی مواجه شده و به دنبال روش های مختلفی برای کاهش پینگ باشند. شاید تا به امروز روش های متعددی را برای کاهش پینگ Undawn امتحان کرده باشید. اما برای دست یابی به یک روش امن و پایدار پیشنهاد می شود که تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

پینگ به مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور گفته می شود. در صورتی کنسول بازی، کامپیوتر یا موبایل نتواند در زمان کمی به سرور بازی آن داون متصل شود، بدین معناست که پینگ بالایی دارید. در چنین شرایطی قطعا با مشکلاتی نظیر دیلی یا لگ مواجه خواهید شد. این دو مورد می توانند جز بدترین اتفاقات در بازی های آنلاین رقابتی باشند.

آشنایی با بازی آن داون Undawn

پیش از این که به بررسی روش کاهش پینگ بازی آن داون Undawn بپردازیم، نیاز است تا شما را با این بازی آشنا کنیم. بازی آن داون تصویری از آخر الزمان را به تصویر کشیده است که در این دنیا زامبی ها کل جهان را گرفته اند. این بازی تجربه جدیدی را برای گیمرها به ارمغان می آورد. در این بازی شما می توانید کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس آن را شخصی سازی کنید. پس از آن بخش های آموزشی از بازی به شما آموزش داده می شود. در این بازی شما برای رقابت و رفتن به سطح بالا، از صلاح های گرم بسیار جذابی استفاده می کنید که هر یک به نوبه خود دارای عملکرد عالی هستند و می توانند شما را برای مبارزه بیشتر ترغیب کنند. در این بازی شما با مدل های مختلفی از زامبی ها و حیوانات رو به رو خواهید شد. همچنین محیط بازی در هر یک از مراحل نیز به شکل فوق العاده ای متفاوت و خاص است.

پینگ :  کاهش پینگ بازی دد بای دیلایت Dead by daylight
کاهش پینگ بازی آن داون Undawn
کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

بازی Undawn در دو نسخه موبایل و کامیپوتر عرضه شده است. این بازی دارای سرورهای متعددی در چندین کشور بوده که از جمله آن ها می توان به اروپا، آلمان، ترکیه و هلند اشاره کرد. البته که قرار است طی چند مدت آتی سرور های این بازی در کشورهای بحرین، دوبی و خاورمیانه نیز راه اندازی شود. این بازی دارای مشکلات زیادی بوده که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • تحریم
  • دیلی
  • پینگ بالا
  • لگ
  • تلپورت
  • رجیستر نشدن تیر

رفع تحریم بازی Undawn

همانطور که در بخش قبلی متوجه شدید، یکی از مشکلات رایج بازی Undawn تحریم است. به طور کلی اکثر بازی های جهانی آنلاین در کشور ما تحریم هستند. اما همچنان راه هایی وجود دارد تا بتوان این تحریم ها را دور زد و از این بازی جذاب لذت برد. شاید زمانی که بحث از تحریم می شود، تنها استفاده از فیلتر شکن برای رفع تحریم بازی آن داون به ذهن شما برسد. باید بگوییم شاید در 50 درصد مواقع استفاده از فیلتر شکن بتواند به دور زدن تحریم ها کمک کند. اما این روش پایداری و ثبات نداشته و در اکثر اوقات نیز سبب افزایش چشمگیر پینگ بازی می شود.

کاهش پینگ بازی آن داون Undawn
کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

اما شما می توانید با خرید سرویس کاهش پینگ بازی، با یک تیر دو نشان بزنید. چرا که سرویس کاهش پینگ بازی آن داون Undawn نه تنها پینگ بازی را کاهش داده بلکه به طور کلی تحریم این بازی را از بین می برد. لازم است بیان کنیم که مهم ترین مشکلات بازی آن داون همانند لگ، دیلی، تلپورت و رجیستر نشدن تیر نیز به دلیل عدم استفاده از سرویس های کاهش پینگ هستند.

پینگ :  کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars

کاهش پینگ بازی آن داون Undawn در کامپیوتر

همانطور که گفتیم بازی آنداون در دو نسخه کامیپوتر و موبایل عرضه شده است. برخی از گیمرها برای داشتن تجربه ای بهتر است این بازی ترجیح می دهند که نسخه کامپیوتر این بازی را انتخاب کنند. به همین خاطر نیز کاهش پینگ بازی آن داون Undawn در کامیپوتر برای آن ها بسیار مهم است. در میان روش های مختلفی که برای کاهش پینگ بازی Undawn وجود دارد، تنها خرید سرویس کاهش پینگ از سایت پینگ منیجر می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. چرا که این سرویس ها با توجه به نیاز کاربران ایرانی و به صورت اختصاصی برای بازی آن داون طراحی تولید شده اند و به شکل تضمینی پینگ بازی را کاهش خواهند داد.

کاهش پینگ بازی آن داون Undawn
کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

کاهش پینگ بازی آن داون Undawn در موبایل

لازم است بدانید که نسخه موبایل بازی آن داون نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. برای کاهش پینگ بازی آن داون در موبایل نیز تنها می توان از بهترین سرویس های کاهش پینگ استفاده کرد. در واقع طراحی اختصاصی این سرویس ها برای این بازی آنلاین و سازگاری آن با انواع سیستم عامل موبایل دو مزیت بزرگ استفاده از سرویس کاهش پینگ به حساب می آید. از سوی دیگر نیز استفاده از سرویس های کاهش ping باعث شده تا سایر مشکلات بازی Undawn همانند رجیستر نشدن تیر، تلپورت، دیلی، لگ و تحریم نیز به طور کلی برطرف شود.

جمع بندی

در این مطلب به بررسی بهترین راه برای کاهش پینگ بازی آن داون Undawn پرداختیم. بازی آنداون از جمله بازی های محبوب آنلاین بوده که برای کاربران ایرانی با پینگ بسیار بالایی اجرا می شود. همچنین این بازی در کشور ما تحریم است. اما می توان با استفاده از سرویس های مخصوص این مشکل را به طور کلی برطرف کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.