پرش لینک ها
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل

کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل

کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل قطعا برای همه افرادی که به این بازی محبوب علاقه دارند، دارای اهمیت ویژه ای است. در واقع بازی زولا از جمله بازی های بسیار معروف اینترنتی بوده که در مدت زمان کمی گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرد. اما وجود مشکلاتی نظیر تحریم و پینگ بالا باعث شده تا بسیاری از گیمرها با این بازی مشکل داشته و نتوانند تجربه خوبی از آن داشته باشند. اما دیگران نگران نباشید. چرا که قرار است در این مطلب از سایت پینگ منیجر به شما بگوییم که چگونه تحریم بازی زولا را از بین برده و برای همیشه پینگ را کاهش دهید.

تست رایگان 2 ساعته

Test Plan

رایگان

p0€/once

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از 99% بازی ها

بهینه سازی اختصاصی گیمینگ

جهت دریافت تست رایگان به پشتیبانی تلگرام
به آی دی Sriopp@ پیام دهید

ش7 روزه

Cyan Plan

T89.000

p1.3€/7day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP یک ماهه

Cyan Plan

T128.000

p2€/15day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP ش15 روزه

Purple Plan

T107.500

p1.7€/mo

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

در حقیقت پینگ پایین به معنی مدت زمان کمی است که دستگاه به سرور بازی زولا متصل می شود. در صورتی که این مدت زمان افزایش پیدا کند، سینگال های لازم نیز با تاخیر به سرور ارسال شده در نتیجه مشکلاتی نظیر کندی بازی، لگ، دیلی، تلپورت و رجیستر نشدن تیر به وجود می آید. می توان گفت که کاهش پینگ رفع کننده بسیاری از مشکلات بازی های آنلاین است. از این رو دارای اهمیت ویژه ای بوده و روش های مختلفی برای این کار به میان آمده است.

معرفی بازی زولا  Zula موبایل

قبل از توضیح در مورد روش های کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل بهتر است آشنایی کاملی با این بازی پرطرفدار پیدا کنید. بازی زولا یکی از انواع بازی های شوتر شخص اول بوده که دارای جایگاه ویژه ای در صنعت گیمینگ است. این بازی محصول کشور ترکیه بوده و دارای داستان خاصی برای بازی می باشد. این بازی بر خلاف بازی های دیگر اینترنتی، نیاز به سرعت اینترنت فوق العاده ای ندارد. در زولا تجهیزات و اسلحه های بسیار متنوعی وجود دارند که در طی مراحل متعدد آن را به دست خواهید آورد. در حال حاضر این بازی هم در نسخه کامپیوتر و هم در نسخه موبایل عرضه شده است. اما نسخه موبایل زولا دارای طرفداران بیشتری است. لازم است این مورد را نیز بیان کنیم که Zula دارای مود و حالات مختلفی از بازی بوده و بسیار هیجان انگیز است.

پینگ :  کاهش پینگ بازی دد بای دیلایت Dead by daylight
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل

با توجه به این که زولا یکی از بازی های شوتر شخص اول است، می توان نتیجه گرفت که سرعت و واکنش سریع در آن تا چه مهم می باشد. در غیر این صورت نمی توان نهایت هیجان و لذت را از آن تجربه کرد. از این رو لازم است تا پینگ را در حد امکان کاهش داده و سرعت را به بازی خود هدیه دهید.

رفع تحریم بازی زولا موبایل

مشکلی که در اکثر بازی های آنلاین وجود دارد، تحریم است. با توجه به برخی شرایط بازی زولا و برخی امکانات درون برنامه ای این بازی برای کاربران ایرانی تحریم است. ممکن است اکثر گیمرها برای رهایی از این مشکل روش های زیادی را امتحان کرده اما به نتیجه مطلوب نرسیده باشند. یکی از روش های رایج برای دور زدن تحریم ها استفاده از فیلتر شکن است. این موضوع درست است که فیلتر شکن با تغییر آی پی می تواند تحریم هر برنامه ای را از بین ببرد. اما برای بازی های آنلاین لازم است تا این شرایط پایدار بوده و در عین حال پینگ نیز کاهش پیدا کند. در 90 درصد مواقع استفاده از فیلتر شکن باعث شده تا پینگ بازی زولا افزایش پیدا کند. از سوی دیگر نیز رفع تحریم از طریق فیلترشکن پایداری ندارد.

در این بین استفاده از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل می تواند راه حلی باشد که همیشه به دنبال آن می گردید. سرویس های کاهش پینگ به گونه ای طراحی شده اند که می توانند علاوه بر کاهش پینگ بازی زولا، تحریم ها را نیز از بین ببرند. به طور کلی این سرویس ها بسیار کاربردی بوده و با توجه به آن چه که هر گیمر ایرانی نیاز دارد طراحی شده اند. شما می توانید برای رفع تحریم این سرویس را با قیمت بسیار مناسبی از پینگ منیجر خریداری کنید.

پینگ :  کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل

کاهش پینگ بازی زولا Zula موبایل

همانطور که گفتیم، افزایش پینگ در بازی زولا و سایر بازی های آنلاین یکی از مشکلات همیشگی بوده که معمولا به دلیل کند بودن سرعت اینترنت رخ می دهد. لازم است بدانید که سایر مشکلات و کندی در بازی زولا موبایل نیز در واقع به دلیل افزایش بیش از حد پینگ بازی می باشد. از این رو در ابتدا برای شروع بازی پینگ را بررسی کرده و این مشکل را برطرف کنید. شاید تا به امروز روش های زیادی را برای کاهش پینگ zula امتحان کرده باشید. اما اکثر آن ها پایداری نداشته و یا به طور کلی تاثیری در کاهش پینگ بازی نداشتند. مسلما هرچه قدر که عدد روبروی ping بالا باشد، واکنش های شما دیرتر در بازی ثبت شده و از رقیبان خود جا می مانید.

اما استفاده از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Zula موبایل برای رفع همیشگی این مشکل به میان آمده است. پینگ منجیر با طراحی سرویس های اختصاصی برای هر یک از بازی های آنلاین این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید مطابق نیاز خود پینگ بازی را تا حد زیادی کاهش دهید و نهایت سرعت را برای زولا و رقابت به ارمغان آورید. این سرویس ها برای تست به صورت رایگان به شما ارائه شده  و می توانند به صورت ضمانتی کلیه مشکل افزایش پینگ و تحریم را حل کنند.

بازی های دیگر : سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم XDEFIANT

جمع بندی

بازی زولا موبایل یکی دیگر از بازی های پرطرفدار در میان ایرانیان است که در اکثر اوقات دارای مشکل پینگ بالا می باشد. با توجه به اطلاعاتی که در این مطلب به دست آورید، می توانید تجربه خوبی را از این بازی کسب کرده و همیشه پینگ پایینی داشته باشید.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league راکت لیگ
5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.