پرش لینک ها
سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant

سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant

استفاده از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant روشی مناسب و تضمینی برای علاقه مندان به این بازی است. در میان انواع بیشمار بازی های آنلاین که این روزها طرفداران زیادی دارند، Xdefiant یکی از جذاب ترین بازی ها بوده که به تازگی به میان آمده و  گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرده است. این بازی نیز همانند اکثر بازی های اینترنتی، به پینگ پایین و سرعت اینترنت بالا نیاز دارد.

تست رایگان 2 ساعته

Test Plan

رایگان

p0€/once

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از 99% بازی ها

بهینه سازی اختصاصی گیمینگ

جهت دریافت تست رایگان به پشتیبانی تلگرام
به آی دی Sriopp@ پیام دهید

ش7 روزه

Cyan Plan

T89.000

p1.3€/7day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP یک ماهه

Cyan Plan

T128.000

p2€/15day

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

VIP ش15 روزه

Purple Plan

T107.500

p1.7€/mo

حجم نامحدود برای بازی آنلاین

پشتیبانی از+300 بازی

بهینه سازی اختصاصی برای بازی آنلاین

ایرانیزه شده با Tranmission مخصوص گیمینگ

 اما این اتفاق برای گیمرهای ایرانی تقریبا غیر ممکن است. چرا که شرایط اینترنت کشور باعث شده تا پینگ بازی های آنلاین همیشه بالا بوده و مشکلات زیادی در بازی به وجود بیاید. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر با ما همراه باشید تا در مورد کاهش پینگ Xdefiant و از بین بردن تحریم این بازی توضیحاتی را بیان کنیم.به طور کلی می توان گفت که افزایش پینگ و تحریم دو مشکل مشترک در اکثر بازی های آنلاین هستند. پینگ به معنی زمان اتصال و ارسال سیگنال ها از دستگاه به سرور بازی بوده و باید تا حد امکان پایین باشد. تحریم نیز به دلیل وجود شرایط کشور برای اکثر بازی های آنلاین خارجی وجود دارد. اما نگران نباشید. زیرا در حال حاضر راه حل این مشکل در دست ماست.

معرفی کلی بازی Xdefiant

قبل از معرفی سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant  باید به طور کلی با این بازی و سبک آن آشنا شوید. Xdefiant از جمله بازی هایی با سبک تیراندازی شخص اول است. این بازی به تازگی عرضه شده و قبل از روی کار آمدن سر و صدای زیادی را به پا کرده است. این بازی جذاب و جدید در حال حاضر روی نسخه کامپیوتر و کنسول های بازی ps4 و ps5 قابل اجرا است. برای شروع بازی شما به عنوان گیمر به 14 نقشه دسترسی داشته و می توانید در 5 حالت مختلف این بازی را انجام دهید. همچنین بیش از 24 اسلحه با افزونه های مختلف نیز در اختیار شما خواهد بود. این بازی به صورت سیزن سیزن بوده و پس هر سه ماه یکبار سیزن جدیدی از آن عرضه می شود. که متوجه می شوید بازی تا حد بسیار زیادی گسترش پیدا می کند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant

از آنجایی که Xdefiant جز بازی هایی با سبک تیراندازی است، قطعا با مشکلاتی نظیر دیلی، تحریم، پینگ بالا، تلپورت و رجیستر نشدن تیر مواجه خواهید شد. از سوی دیگر نیز سرعت و واکنش به موقع در این بازی بسیار مهم است. می توان گفت که رفع تمامی این مشکلات تنها به استفاده از سرویس کاهش پینگ بستگی دارد.

رفع تحریم بازی  Xdefiant

همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفته شد، مهم ترین مشکلی که در بازی Xdefiant وجود دارد، تحریم است. به بیان دیگر این بازی برای گیمرهای ایرانی بنا به دلایل مختلف تحریم بوده و امکان اجرای آن وجود ندارد. اما میزان علاقه زیاد افراد به این بازی باعث شده تا آن ها از روش های مختلفی همانند استفاده فیلترشکن ها را امتحان کنند. باید بگوییم که استفاده از فیلتر شکن با تغییر آی پی باعث شده تا تحریم این بازی از بین برود. اما تاثیرات منفی را نیز به همراه دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به افزایش پینگ بسیار بالا اشاره کرد. روش های دیگر نیز وجود دارد که نمی تواند برای رفع تحریم ها مناسب باشد.

در این بین بهتر است تا از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant استفاده کنید. این سرویس ها به خوبی تحریم ها ها را از بین برده و در عین حال پینگ را نیز در حالت مورد نیاز کاهش می دهند. این باعث شده تا شما بتوانید بازی Xdefiant به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.

کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant

کاهش پینگ Xdefiant در کنسول بازی ps4 و ps5

بازی Xdefiant برای کنسول بازی پی اس 4 و پی اس 5 در دسترس است. این بازی هیجان انگیز توسط اکثر گیمرها در کنسول های بازی و ایکس باکس اجرا می شود. اما مشکل همیشگی یعنی افزایش پینگ در این بازی برای گیمرما وجود دارد. به طور کلی این مشکل در اکثر اوقات به علت سرعت اینترنت بسیار پایین است. هرچه پهنای باند کمتری برای اینترنت وجود داشته باشد، پینگ بازی نیز تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. برای حل این مشکل بهترین راه استفاده از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant است. این سرویس ها به شکل اختصاصی برای Xdefiant و کنسول بازی طراحی شده و به شکل تضمینی هم تحریم را از بین برده و پینگ را به صورت چشمگیری کاهش می دهند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league راکت لیگ

کاهش پینگ بازی Xdefiant در کامپیوتر

بازی Xdefiant در نسخه کامپیوتر نیز دارای پینگ بالایی بوده و این مشکل اکثر گیمرها را دچار نارضایتی کرده و باعث شده تا آن ها از این بازی منصرف شوند. به منظور کاهش پینگ تضمینی بازی Xdefiant تنها راه حلی که می تواند این مشکل را به طور کامل حل کند، استفاده از سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم Xdefiant می باشد. چرا که این سرویس ها به صورت تخصصی توسط تیم پینگ منیجر طراحی شده و دارای قابلیت های مختلفی هستند. همچنین دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده و شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب آن ها را از تیم ما تهیه کنید.

کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant
کاهش پینگ و رفع تحریم بازی Xdefiant

جمع بندی

بازی Xdefiant که به تازگی به میان آمده، توجه و علاقه بسیاری از گیمرهای ایرانی را به خود جلب کرده است. اما این بازی نیز دارای مشکلاتی نظیر تحریم و پینگ بالا می باشد. در این بهترین راه حل استفاده از سرویس های کاهش پینگ بوده که به صورت همزمان تحریم ها را از بین می برند و پینگ را نیز کاملا کاهش خواهند داد.

5/5 - (3 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.