پرش لینک ها
کاهش پینگ کلش Clash of clans و Clash of royale

کاهش پینگ کلش اف کلنز و کلش رویال Clash

Clash of clans و Clash of royal از جمله بازی های محبوب آنلاین هستند که پس از گذشت سالیان زیادی همچنان طرفداران خود را دارند. این بازی ها توسط کمپانی سوپرسل عرضه شده اند. لازم است بگوییم که سبک این دو بازی تا حدودی شبیه به یکدیگر بوده اما شیوه آن ها با یکدیگر متفاوت است. قطعا کاهش پینگ Clash of clans و کاهش پینگ Clash of royal برای علاقه مندان به این بازی بسیار مهم است. چرا که شرایط اینترنت کشور باعث شده در این بازی مشکلاتی نظیر لگ، پینگ بالا و تحریم وجود داشته باشد. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر با ما همراه باشید تا برای کاهش پینگ این بازی های محبوب شما را راهنمایی کنیم.

پینگ بخش مهمی از بازی های آنلاین به حساب می آید. در واقع مهم ترین عامل در بازی های آنلاین همانند کلش آف رویال و کلش آف کلنز این است که پینگ پایین باشد. در غیر این صورت نمی توانند به جنگ و رقابت با سایر رقیبان پرداخت. بهتر است بدانید که پینگ به زمانی که نیاز است تا دستگاه به سرور این بازی ها متصل شود، پینگ گفته می شود. برای کاهش این زمان روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن ها خرید سرویس کاهش پینگ است.

بازی کلش آف کلنز Clash of clans

پیش از بررسی روش کاهش پینگ Clash of clans و کاهش پینگ Clash of royale بهتر است در مورد هر یک از این بازی ها توضیحاتی را بیان کنیم. بازی کلش آف کلنز یکی از بازی های محبوب و قدیمی آنلاین است که طی مدت زمان کمی گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرد. این بازی دارای سرورهای متعددی در دوبی، بحرین، اروپا، هلند، ترکیه، آلمان و خاورمیانه است. لازم به ذکر است که بازی در حال حاضر تنها در نسخه موبایل عرضه شده است. البته که کاربران ایرانی همیشه با مشکلاتی همانند لگ، تحریم و پینگ بالا در این بازی مواجه هستند. در حقیقت سرعت بسیار پایین اینترنت باعث شده تا همیشه بازی های اینترنتی  با پینگ بالا همراه باشند.

پینگ :  خرید سرویس رفع تحریم کاهش پینگ بازی فری فایر
کاهش پینگ کلش
کاهش پینگ کلش

بازی کلش آف کلنز دارای سبکی استراتژیک است. لازم است تا شما با استفاده از تجهیزات و نیروهایی که در اختیار دارید، به دهکده های دیگر حمله کرده و به  مرور زمان دهکده خود را ساخته و آن را گسترش دهید. این بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت گروهی ممکن است. در این بازی عناصر و امکانات زیادی به شما کمک می کند تا بتوانید دهکده خود را گسترش داده و به مراحل بالاتر برسید.

بازی کلش آف رویال

در این بخش از مطلب کاهش پینگ Clash of clans و کاهش Clash of royal قصد داریم تا در مورد بازی کلش رویال توضیح دهیم. این بازی تا حد بسیار زیادی شبیه به کلش آف کلنز بوده اما شیوه بازی به طور کلی متفاوت است. بازی کلش آف رویال نیز دارای چندین سرور در کشورهای خاورمیانه، دوبی، بحرین، اروپا، هلند، ترکیه و آلمان است. بدون شک این بازی نیز دارای چالش هایی نظیر لگ، پینگ بالا و تحریم می باشد که بایستی با بهترین روش این مشکل را حل کرد.

کاهش پینگ کلش رویال
کاهش پینگ کلش رویال

در مورد Clash of royal باید بگوییم که این بازی سبکی استراتژیک دارد که مدتی پس از کلش آف کلنز به میان آمد. کاراکترهای موجود در این بازی نیز کاملا به Clash of clans شبیه است اما روش بازی تا حدودی متفاوت است. شما می توانید هم به صورت تک نفره و هم به صورت دو نفره به بازی بپردازید. در این بازی با آماده کردن تجهیزات به قلعه حریف حمله کرده و این گونه سطح بازی خود را ارتقا می دهید.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ کالاف

رفع تحریم Clash of clans و Clash of royal

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد، بازی های کلش آف کلنز و کلش آف رویال هر دو دارای مشکل تحریم هستند. البته لازم است بیان کنیم که همه بازی های آنلاین جهانی در کشور ما تحریم هستند و این بزرگترین چالش برای گیمرهای ایرانی است. به منظور رفع تحریم بازی های Clash of clans و Clash of royal روش های زیادی وجود دارد. بدون شک شما نیز بارها برای دور زدن تحریم های این بازی ها از فیلترشکن استفاده کرده اید.

اما باید بدانید که استفاده از فیلتر شکن در وهله اول قانونی نبوده و همچنین باعث افزایش پینگ می شود و پایداری ندارد. بهترین روشی که برای رفع تحریم کلش رویال و کلش آف کلنز وجود دارد، خرید سرویس کاهش پینگ Clash of clans و کاهش پینگ Clash of royal است. در واقع شما با استفاده از سرویس ها می توانید با یک تیر دو هدف را بزنید. این سرویس ها نه تنها تحریم را از بین برده بلکه در عین حال تا حد بسیار زیادی پینگ را نیز کاهش می دهند.

کاهش پینگ بازی کلش آف کلنز و کلش آف رویال

بازی های محبوب کلش آف کلنز و کلش آف رویال همیشه با مشکل پینگ بالا همراه هستند. می توان گفت که پینگ بالا عامل اصلی ایجاد سایر مشکلات در بازی همانند لگ می باشد. از این رو یافتن بهترین روش برای کاهش پینگ Clash of royal و کاهش پینگ بازی Clash of clans بسیار مهم است. به جرات می توان گفت که تنها روشی که می تواند به صورت تضمینی به کاهش پینگ بالای کلش رویال و کلش آف کلنز کمک کند، خرید سرویس کاهش پینگ بازی است. شما با تهیه سرویس های مخصوص کاهش پینگ از پینگ منیجر می توانید از شر لگ و کندی بازی راحت شوید و ساعت ها از بازی خود لذت ببرید. این سرویس ها مخصوص این بازی ها و مناسب با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده اند و دارای پشتیبانی هستند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite
کاهش پینگ کلش Clash of clans و Clash of royale
کاهش پینگ کلش Clash of clans و Clash of royale

سایر خدمات : کاهش پینگ دوتا DOTA 2

جمع بندی

در این مطلب از سایت پینگ منیجر به بررسی روش کاهش پینگ کلش آف رویال و کلش آف کلنز پرداختیم. این دو بازی از جمله بازی های کمپانی سوپر سل بوده که سبک استراتژی دارند. برای نهایت لذت از این بازی های آنلاین لازم است تا پینگ را کاهش داده و مشکلاتی همانند تحریم یا لگ را از بین ببرید. پینگ منیجر می تواند برای کاهش پینگ انواع بازی آنلاین به شما کمک می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.