پرش لینک ها
کاهش پینگ لیگ اف لجندز

کاهش پینگ لیگ اف لجندز League of legends

کاهش پینگ لیگ اف لجندز League of legends برای علاقه مندان به این بازی آنلاین قطعا مهم است. بازی League of legends یکی از بازی های محبوب بوده که اکثرا آن را با نام LOL می شناسند. می توان گفت که این بازی یکی از پرطرفدارترین ها بوده که در سبک MOBA است. می توان گفت که این بازی در کنار بازی دوتادو در مدت زمان کمی معروف شده و باعث شدند تا بازی های سبک MOBA مشهور شوند. قطعا برای لذت بردن از این بازی باید پینگ پایینی داشته و مشکلات رایج آن را حل کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد کاهش پینگ این بازی راه حل هایی را به شما ارائه دهیم.

این بازی همانند سایر بازی های دیگر دیگ موبا دارای تعدادی قهرمان بوده و شما می توانید هر یک از آن ها برای شروع بازی انتخاب کنید. هر یک از کاراکترهای این بازی ویژگی ها و قدرت شگفت انگیزی را دارند و می توانند در رقم زدن یک بازی پر هیجان به شما کمک کنند. اما به طور کلی زمانی شما از این بازی نهایت لذت را خواهید برد که پینگ پایینی داشته باشید. با توجه به این که اینترنت کشور بسیار کند است، روش های کاهش پینگ بازی برای گیمرها بسیار مهم است.

آشنایی با بازی لیگ اف لجندز League of legends

پیش از توضیح در مورد کاهش پینگ League of legends بهتر است در مورد این بازی توضیحاتی را بیان کنیم. بازی LOL  از جمله بازی های محبوب بوده که توسط کمپانی رایت گیمز از سال 2009 به میان آمد. با وجود این که سالیان زیادیست که از عرضه این بازی می گذرد، اما کمپانی آن همچنان آن را بروز رسانی و گسترده تر می کند. از سوی دیگر نیز این بازی اینترنتی همچنان طرفداران زیادی دارد. در بازی League of legends قهرمان زیادی وجود دارند که شما می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کرده و شروع به بازی کنید.

پینگ :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند Mobile legends

بازی LOL دارای سرور های متعددی در سراسر جهان که از جمله آن ها می توان به ترکیه، هلند، آلمان، بحرین، دوبی، اروپا و خاورمیانه اشاره کرد. این بازی در نسخه موبایل و کامپیوتر عرضه شده است. البته که بازی LOL در نسخه موبایل با عنوان League of legends Wild rifts شناخته می شود. در این گیم محبوب مشکلات متعددی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به تحریم، پینگ بالا، تلپورت، رجیستر نشدن تیر و جادوها و همچنین دیلی اشاره کرد. برای حل این مشکلات روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

کاهش پینگ لیگ اف لجندز
کاهش پینگ لیگ اف لجندز

رفع تحریم بازی League of legends

از جمله مشکلات مهمی که در بازی LOL وجود دارد، تحریم است. همانطور که بهتر می دانید، بسیاری از بازی های محبوب اینترنتی در کشور ما تحریم هستند و این می تواند یک موضوع ناخوشایند برای افراد علاقه مند به این بازی باشد. برای رفع تحریم بازی LOL روش های مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از فیلترشکن: برای رفع تحریم بازی League of legends گیمرهای زیادی از فیلترشکن استفاده می شود. این کار می تواند در رفع تحریم موثر باشد اما همیشه پایدار نیست. همچنین سبب افزایش بسیار زیاد پینگ نیز می شود.

استفاده از DNS  برای بازی LOL: از جمله دیگر روش های رفع تحریم بازی League of legends می توان به استفاده از دی ان اس اشاره کرد. البته که این روش نیز مشکلاتی نظیر پینگ بالا را به همراه دارد.

پینگ :  کاهش پینگ دوتا Dota 2

خرید سرویس کاهش پینگ: امروزه برای کاهش پینگ بازی League of legends می توان از سرویس های مخصوصی استفاده کرد. این سرویس ها تنها باعث کاهش پینگ نمی شوند. بلکه به رفع تحریم نیز کمک می کنند. استفاده از این سرویس ها هیچ مشکلی به همراه نداشته و می تواند به شکل پایداری تحریم ها را دور بزند.

کاهش پینگ League of legends Wild rifts در موبایل

همانطور که در بخش قبلی گفته شد، بازی LOL در نسخه موبایل نیز عرضه شده و با عنوان League of legends Wild rifts شناخته می شوند. بسیاری از گیمرها ترجیح می دهند تا این بازی مهیج را بر روی موبایل تجربه کنند. از این رو کاهش پینگ League of legends برای موبایل از اهمیت بسزایی برخوردار است. شاید روش های همانند استفاده از فیلترشکن وجود داشته باشد. اما هیچ یک به اندازه خرید سرویس کاهش پینگ بازی نمی توانند موثر بوده و به شکل تضمینی سرعت را در این بازی به ارمغان آورند. برای خرید سرویس کاهش پینگ در موبایل می توانید به پینگ منیجر اعتماد کنید.

کاهش پینگ لیگ اف لجندز
کاهش پینگ لیگ اف لجندز

کاهش پینگ League of legends در کامپیوتر

به طور کلی پینگ یک فاکتور مهم است. به مدت زمانی که دستگاه به سرور بازی LOL وصل می شوند پینگ می گویند. از این روش کاهش پینگ League of legends برای کامپیوتر نیست مهم بوده و باید به شکل اصولی صورت گیرد. بهترین روش برای کاهش پینگ بازی LOL استفاده از سرویس های متنوع پینگ منیجر است. چرا که این سرویس ها مطابق نیاز کاربران ایرانی طراحی شده و به صورت 24 ساعته پشتیبانی می شوند. از سوی دیگر نیز قیمت سرویس های کاهش بازی لول بسیار مناسب است.

پینگ :  کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

سایر بازی ها : سرویس کاهش پینگ فورتنایت FORTNITE

جمع بندی

بازی League of legends که آن را با نام LOL می شناسند یکی از بازی های محبوب بوده که معمولا دارای مشکلاتی نظیر تحریم و پینگ بالا می باشد. در این مطلب در خصوص روش های حل این مشکلات توضیح دادیم. تا شما بتوانید بهترین تجربه را از این بازی کسب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.