پرش لینک ها
کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

برای تجربه نهایت لذت و سرعت از بازی فورتنایت تنها سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite می تواند گزینه ای مناسبی باشد. در میان بازی های مختلف آنلاین، فورت نایت یکی از بازی های محبوب هیجانی بوده که گیمرهای زیادی را به خود علاقه مند کرده است. در این بازی پینگ یکی از موارد مهم است که باید تا حد ممکن پایین باشد. این بازی در نسخه کنسول بازی، موبایل و کامپیوتر عرضه شده است. همچنین سیستم عامل های اندروید و IOS را پشتیبانی می کند. یکی از مشکلات رایجی که در این بازی آنلاین وجود دارد، پینگ بالا است. این مشکل در ایران که سرعت اینترنت و پهنای باند پایین، بیشتر مشاهده می شود. از این رو یافتن بهترین راه برای کاهش پینگ فورتنایت برای گیمرهای ایرانی بسیار مهم است.

بازی فورتنایت از جمله بازی های هیجانی بوده که سبک آن شبیه به بازی هایی نظیر پابجی است. در این بازی ماجراجویی های زیادی وجود دارد و عکس العمل سریع نیز برای رسیدن به موفقیت، بسیار مهم است. شما زمانی در این بازی برنده می شوید که تنها بازمانده بازی باشید و برای رسیدن به این سطح لازم است تا مراحل سخت و هیجانی را پشت سر بگذارید.

بررسی ویژگی های بازی فورتنایت

پیش از بحث در مورد سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite بهتر است توضیحات کلی را در مورد بازی فورت نایت توضیح دهیم. فورتنایت از جمله بازی های تیر اندازی بوده و در حال حاضر جزء بهترین بازی های آنلاین محسوب می شود. لازم است بدانید که این بازی از ابتدایی ترین بازی های سبک تیراندازی است. با وجود رقبایی نظیر پابجی و کال آف دیوتی این بازی همچنان طرفداران زیادی دارد. در این بازی ابزارها و امکاناتی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد که می توانند با استفاده از آن موانع را از بین ببرند.

پینگ :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند Mobile legends

بازی فورتنایت دارای سرورهای زیادی در کشورهای مختلفی بوده که از جمله آن ها می توان به خاورمیانه، دبی، بحرین، اروپا، آلمان، ترکیه و هلند اشاره کرد. برای افزایش سرعت بازی و کاهش پینگ بهتر است سرورهایی را انتخاب کنید که به ایران نزدیک تر باشند. به طور مثال سرور دوبی و کشورهای خاورمیانه می تواند در کاهش پینگ بازی فورتنایت تاثیرگذار باشند. به طور کلی این بازی آنلاین یکسری مشکلات رایج دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • رجیستر نشدن تیر فورتنایت
  • لگ بازی Fortnite
  • تحریم
  • تلپورت
  • دیلی در فورت نایت

می توان گفت که عمده مشکلات فوق به دلیل پینگ بالا است. از این رو خرید سرویس کاهش پینگ فورت نایت بسیار مهم است.

کاهش پینگ فورتنایت Fortnite
کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

رفع تحریم فورتنایت Fortnite

همانطور که در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، یکی از مشکلات رایج در بازی فورت نایت تحریم است. به طور کلی اکثر بازی های آنلاین در ایران تحریم هستند. شاید تا به امروز راه های زیادی برای رفع تحریم بازی های اینترنتی ارائه شده است. اما تنها راه حلی که برای این مشکل وجود دارد، خرید سرویس تحریم فورتنایت است. در واقع سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite دارای قابلیت های متعددی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به رفع تحریم اشاره کرد. این سرویس ها به صورت ضمانتی تحریم ها را دور زده و به صورت شگفت انگیزی پینگ را کاهش می دهند. در واقع استفاده از روش هایی همانند خرید فیلترشکن در بازی فورت نایت به هیچ وجه توصیه نمی شود. این کار نه تنها غیر قانونی بوده بلکه امن نیست و موجب افزایش پینگ فورتنایت می شود.

پینگ :  کاهش پینگ بازی آن داون Undawn

اما استفاده از سرویس های رفع تحریم Fortnite هیچ یک از این مشکلات را به همراه نداشته و به شکل ضمانتی تحریم این بازی محبوب را از بین می برد.

خرید سرویس کاهش پینگ فورتنایت

به طور کلی سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite می تواند بسیاری از مشکلات رایج بازی فورت نایت را رفع کند. به بیان دیگر اکثر مشکلات این بازی نظیر تلپورت، دیلی و….. به دلیل افزایش پینگ است. برای کاهش پینگ Fortnite روش هایی نظیر استفاده از فیلتر شکن و یا استفاده از DNS پیشنهاد می شود. اما تنها خرید کاهش پینگ بازی راه حلی تضمینی بوده و می تواند پینگ را به صورت قابل توجهی کاهش دهد. این سرویس ها در وب سایت پینگ منجیر قابل خریداری هستند. خوشبختانه این بازی ها در قیمت های متفاوتی قابل خریداری بوده و کاملا پشتیبانی می شوند.

روش های کاهش پینگ فورتنایت

از جمله مشکلات مهم بازی فورتنایت می توان به پینگ بالا اشاره کرد. برای حل این مشکل روش های زیادی وجود دارد که هر یک می توانند به نوعی در کاهش پینگ موثر باشند. این روش ها عبارتند از:

انتخاب سرور بازی مناسب

همانطور که در بخش های قبلی نیز گفته شد، بازی فورتنایت دارای سرورهای متعددی در کشورهای اروپا، هلند، دوبی و خاورمیانه هستند. برای این که پینگ بازی فورتنایت کاهش پیدا کند، بهتر است سروری را انتخاب کنید که به کشور ما نزدیک تر باشد. در میان سرور های مختلف بحرین و دوبی برای گیمرهای ایرانی بهترین انتخاب باشد.

غیر فعال کردن نرم افزارهای دیگر

در زمان بازی فورتنایت بهتر است سایر نرم افزارهای اینترنتی را از موبایل، کامپیوتر و یا کنسول بازی خود حذف کنید. چرا که باز بودن این بازی ها باعث افزایش چشمگیر پینگ شود.

پینگ :  کاهش پینگ کلش اف کلنز و کلش رویال Clash

تغییر DNS در بازی فورت نایت

علاوه بر استفاده از سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite می توانید با تغییر دی ان اس نیز میزان پینگ بازی فورت نایت را کاهش دهید.

خرید سرویس کاهش پینگ Fortnite

پس از امتحان روش های بالا، بهتر است هرچه سریع تر جهت خرید سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite اقدام کنید و نهایت سرعت و لذت را از بازی مورد علاقه خود تجربه کنید. این سرویس ها مطابق با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده اند و پینگ را تا حد نیاز گیمرها کاهش می دهند.

کاهش پینگ فورتنایت Fortnite
کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

رجیستر نشدن تیر در فورتنایت

در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره کردیم که یکی دیگر از مشکلات رایج بازی فورتنایت، رجیستر نشدن تیر است. زمانی که از سرویس های رفع تحریم و کاهش پینگ بازی آنلاین استفاده کنید، مشکل رجیستر نشدن تیر نیز به راحتی حل خواهد شد. چرا که این مشکل نیز به دلیل تحریم بازی فورتنایت در ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان پینگ منیجر در ارتباط باشید.

جمع بندی

کاهش پینگ بازی Fortnite یکی از مشکلات رایج این بازی محبوب است. در این مطلب تمامی روش های رفع تحریم و کاهش پینگ بازی فورتنایت را بیان کردیم. اما برای رفع تضمینی این مشکل بهتر است جهت خرید کاهش پینگ اقدام کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.