پرش لینک ها
کاهش پینگ براول استارز

کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars

کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به این بازی است. به طور کلی پینگ یکی از عوامل مهم در بازی های آنلاین بوده که برای تمامی گیمرها چه در ایران و چه در سراسر دنیا مهم است. براول استارز یکی از بازی های آنلاین بسیار محبوب بوده که کاربران ایرانی زیادی را به خود علاقه مند کرده است. با توجه به این سرعت اینترنت و میزان پهنای باند در ایران بسیار کم است، افزایش پینگ در این بازی و سایر بازی های اینترنتی برای کاربران ایرانی بیشتر رخ می دهد. از این کاهش پینگ بازی براول استارز بسیار مهم است. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منجیر در مورد حل این مشکل توضیحات بیشتری را بیان خواهیم کرد.

پینگ مهم ترین فاکتور برای بازی آنلاین به حساب می آید. در واقع به مدت زمان اتصال دستگاه شما به سرور بازی گفته می شود. از این تعریف می توان متوجه شد که کاهش پینگ یا افزایش آن چه تاثیری در سرعت بازی خواهد داشت. هرچه که شما دیرتر به سرور متصل شوید، سرعت Brawl Stars کم تر شده در نتیجه شاهد مشکلاتی نظیر لگ در این بازی محبوب خواهید بود.

خصوصیات بازی براول استارز

پیش از این که در مورد کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars توضیح دهیم، بد نیست تا با این بازی آنلاین محبوب آشنایی کلی پیدا کنید. براول استارز از جمله بازی های آنلاین چند نفره به حساب می آید که توسط کمپانی supercell  به تولید رسیده است. در این بازی گروهی از جنگجو ها با توانایی هایی که دارند، از مراحل متعدد عبور می کنند. به جرات می توان گفت که این بازی بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است. اما در صورتی که بتوان آن را با سرعت و پینگ پایین اجرا کرد. لازم است بدانید که در بازی Brawl Stars سرعت عمل بسیار مهم است. در غیر این صورت از رقابت جا مانده و نمی توانید مراحل را به راحتی پشت سر بگذارید.

پینگ :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند Mobile legends

این بازی با ویژگی هایی که دارد، جز محبوب ترین بازی آنلاین می باشد. از جمله ویژگی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این بازی دارای شخصیت های بسیار متنوعی می باشد. شما برای بازی آزادید تا بیش از 50 مدل کاراکتر را در بازی انتخاب کنید.
  • داشتن منابعی همانند سکه و طلا از دیگر ویژگی هایی این بازی است که به شما کمک کرده تا بتوانید از طریق آن بازی را ارتقا داده و به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید.
  • این بازی چند حالت بازی مختلف دارد که از جمله آن ها می توان به زرم با زمان، گرمایش ونزی، فرار از سکوت و تخته گوشی اشاره کرد.
کاهش پینگ براول استارز
کاهش پینگ براول استارز

رفع تحریم براول استارز Brawl Stars

علاوه بر کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars مشکلی دیگری که کاربران ایرانی با این بازی دارند، تحریم است. همانطور که بهتر می دانید بسیاری از بازی ها و نرم افزارها در ایران تحریم هستند و این یک مشکل بزرگ برای گیمرها ایرانی به حساب می آید. برای رفع تحریم براول استارز راه های زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به استفاده از فیلتر شکن اشاره کرد. این راه نه تنها قانونی نیست بلکه همیشه جوابگو نخواهد بود.

برخی دیگر نیز برای از بین بردن تحریم Brawl Stars از DNS های مختلف استفاده می کنند. اما این روش نیز ممکن است همیشه نتیجه مطلوبی را نداشته باشد. در این بین خرید سرویس رفع تحریم براول استارز بهترین راه ممکن است. این سرویس ها به صورت ضمانتی تحریم بازی های آنلاین را از بین برده و می توانند به شکل قابل توجهی میزان پینگ را نیز کاهش دهند.

پینگ :  خرید کاهش پینگ بازی پابجی

رفع لگ و باگ نت براول استارز

همانطور که گفته شد، بازی براول استارز یکی از بازی های محبوب آنلاین است. اما معمولا مشکلاتی نظیر لگ، باگ نت، تلپورت، تحریم و پینگ بالا در آن مشاهده می شود. لگ می تواند مشکلی بسیاری ناخوشایند برای گیمرها باشد. این مشکل باعث شده تا بازی با کندی زیاد اجرا شود و در برخی شرایط خاص نیز کاملا قفل کند. مهم ترین عامل ایجاد چنین اختلالی، پینگ بالا است. اگر کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars به درستی انجام شود، مشکلاتی نظیر باگ نت و لگ نیز به راحتی حل خواهند شد.

لازم به ذکر است که بازی براول استارز دارای سرورهای مختلفی در کشورهای خاورمیانه، دوبی، بحرین، اروپا، آلمان، ترکیه و هلند است. برای کاهش میزان لگ و باگ نت بهتر است به سرور کشورهای نزدیک همانند دوبی، ترکیه و سایر کشورهای خاورمیانه متصل شوید.

کاهش پینگ براول استارز
کاهش پینگ براول استارز

خرید سرویس کاهش پینگ براول استارز

در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره کردیم که بهترین راه کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars خرید سرویس های کاهش پینگ است. خوشبختانه امروزه پلتفرم های زیادی برای رفع تحریم و کاهش پینگ بازی آنلاین، سرویس های مخصوصی را طراحی کرده اند که می توانند به شکل ضمانتی کلیه مشکلات بازی های اینترنتی را از بین ببرند. در سایت پینگ منجیر شما می توانید بهترین سرویس را جهت کاهش پینگ Brawl Stars خریداری کنید. این سرویس ها به راحتی تحریم ها را دور زده و میزان پینگ را نیز به صورت قابل توجهی کاهش می دهند. همچنین سرویس های کاهش پینگ بازی به صورت 24 ساعته توسط تیم پینگ منجیر پشتیبانی می شوند.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ بازی Rocket league راکت لیگ

جمع بندی

بازی براول استارز یکی از بازی های پرطرفدار آنلاین در سراسر جهان است.این بازی دارای مشکلاتی نظیر دیلی، لگ، تلپورت و پینگ بالا می باشد. اما می توان با خرید سرویس های پینگ منجیر کلیه این مشکلات را به خوبی حل کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.