پرش لینک ها
کاهش پینگ رینبو سیکس

سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس

سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس برای علاقه مندان به این بازی اینترنتی بسیار مهم است. همانطور که بهتر می دانید، در حال حاضر بازی های آنلاین در نسخه کامپیوتر، کنسول بازی و موبایل طرفداران زیادی دارند. رینبو سیکس نیز از جمله بازی های جهانی بسیار معروفی بوده که در حال حاضر برای هر یک از سیستم های کامپیوتر و کنسول دارای نسخه مجزایی است. البته که بازی Rainbow six siege دارای نسخه مخصوص موبایل نیز بوده که طی چند ماه آینده عرضه می شود. متاسفانه کاربران ایرانی با این بازی محبوب مشکلات و چالش های متعددی دارند که از جمله آن ها می توان به کندی، داشتن لگ و دیلی، تلپورت، نوسان پینگ و…. اشاره کرد. در ادامه این مطلب از سایت پینگ منجیر قصد داریم تا راه حل این مشکلات را به شما ارائه دهیم.

بازی رینبو سیکس از بازی های بسیار هیجانی بوده و از دسته اول شخص است. در این بازی افراد به دو گروه 5 نفره تقسیم شده و با یک دیگر به رقابت می پردازند. شما نیز می دانید که سرعت بالا در بازی های اینترنتی تا چه اندازه اهمیت دارد. در بازی رینبو اگر نتوانید عکس العمل سریعی داشته باشید، از رقیبان خود جا مانده و تجربه خوبی را از بازی نخواهید داشت.

مشکل پینگ رینبو سیکس

به طور کلی می توان گفت که پینگ یک عامل بسیار مهم در بازی های آنلاین به شمار می رود. این مورد در بازی های رقابتی نظیر Rainbow six siege بیش از هر بازی دیگری اهمیت دارد. با توجه به تجربه کاربران ایرانی از این بازی، رینبو سیکس همیشه دچار مشکل پینگ است. زمانی که پینگ بالا بوده و دچار مشکل باشد، کلیت بازی تحت تاثیر قرار گرفته و مشکلاتی نظیر کندی و لگ به وجود خواهد آمد. با توجه به این موضوع که اینترنت کشور بسیار ضعیف بوده و پهنای باند نیز بسیار کم است، گیمرهای ایرانی همیشه شاهد افزایش پینگ هستند. قطعا در بازی های رقابتی همانند رینبو این مشکل بسیار ناخوشایند است. به همین خاطر نیز خرید سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس برای کاربران ایرانی بسیار اهمیت دارد.

پینگ :  کاهش پینگ ولورانت و رفع تحریم ولورانت Valorant

در بازی های رینبو مشکلات متعددی نظیر پکت لاست، لگ، رجیستر نشدن تیر، تحریم و تلپورت وجود دارد. این بازی دارای سرورهای متعددی در سراسر دنیا بوده که از جمله آن ها می توان به به سرور بحرین، خاورمیانه و سرور اروپا اشاره کرد. بسیاری از مشکلات موجود در Rainbow six siege به دلیل کندی اینترنت و افزایش پینگ است. شما می توانید با خرید سرویس کاهش پینگ این مشکل را به راحتی حل کنید.

کاهش پینگ رینبو سیکس
کاهش پینگ رینبو سیکس

رفع تحریم بازی رینبو سیکس

همانطور که در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، یکی از مشکلات مهم بازی رینبو سیکس، تحریم است. به صورت کلی تعداد زیادی از بازی های محبوب آنلاین در کشور ها ما تحریم هستند. اما می توان با استفاده از روش های به خصوصی و همچنین خرید سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس، این بازی را رفع تحریم کرد.

اگر شما نیز به دنبال بهترین راه برای رفع تحریم بازی Rainbow six siege هستید، بهتر است روش های زیر را امتحان کنید:

استفاده از فیلتر شکن: استفاده از فیلتر شکن ها برای رفع تحریم بازی های آنلاین یکی از روش های رایج است. اما باید بگوییم که استفاده از این روش به هیچ وجه به گیمرای رینبو سیکس پیشنهاد نمی شود. چرا که این کار سبب افزایش پینگ بازی شده و ممکن است دچار اختلال در تبادل اطلاعاتی امنیتی به وجود بیاید. از سوی دیگر نیز استفاده از فیلترشکن غیر قانونی می باشد.

استفاده از DNS: روش دیگری که برای کاهش پینگ و کاهش پینگ بازی رینبو سیکس وجود دارد، استفاده از دی ان اس ها می باشد. در واقع شما برای از بین بردن تحریم ها باید DNS را تغییر دهید. این راه حل نیز مناسب بوده اما دردسرهای مختص به خود را دارد که از جمله آن ها می توان به لگ، تایم اوت و افزایش پینگ اشاره کرد.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ فورتنایت Fortnite

خرید سرویس رفع تحریم رینبو سیکس: بهترین راه برای رفع تحریم Rainbow six siege خرید سرویس های مخصوص است. در پینگ منجیر سرویس هایی برای کاربران ایرانی طراحی شده که نه تنها تحریم بازی های آنلاین را از بین می برد، بلکه سبب افزایش پینگ به صورت فوق العاده ای می شود. این سرویس ها توسط پینگ منجیر به صورت ضمانتی و با پشتیبانی به شما عزیزان ارائه می شود.

دیگر سرویس ها : خرید کاهش پینگ بازی پابجی

بهترین سرور رینبو برای ایران

در ابتدای مطلب نیز گفته شد که رینبو سیکس دارای سرورهای مختلفی است که از جمله آن ها می توان به سرور خاورمیانه، بحرین و اروپا اشاره کرد. در حال حاضر بسیاری از گیمرهای رینبو نمی دانند که بهترین سرور رینبو برای ایران کدام است. به طور کلی در میان سرورهای مختلف این بازی، سرورهای زیر برای کاربران ایرانی مناسب تر است:

  • NEU اروپای شمالی
  • WEU اروپای جنوبی
  • سرور خاورمیانه
  • سرور بحرین

این دو سرور برای گیمرهای ایرانی مناسب تر هستند. اما بهتر است تا برای حل کلیه مشکلات Rainbow six siege جهت خرید سرویس کاهش پینگ رینبو سیکس اقدام کنید.

کاهش پینگ رینبو سیکس در کنسول ها  pc-ps4-ps5

Rainbow six siege در نسخه کنسول بازی و کامپیوتر موجود است. بسیاری از افراد به دنبال بهترین راه برای کاهش پینگ رینبو سیکس در کنسول های بازی پی اس فور و کامپیوتر هستند. چرا که اکثر گیمرها ترجیح می دهند تا این بازی جذاب و هیجانی را در کنسول بازی تجربه کنند. به طور کلی بهترین راهی که برای کاهش پینگ بازی رینبو سیکس وجود دارد، خرید کاهش پینگ بازی است. در وب سایت پینگ منجیر سرویس های متنوعی با رنج قیمتی متفاوت در نظر گرفته شده است. در واقع ما متناسب با هر بازی آنلاینی بهترین سرویس را به شما ارائه می دهیم. این سرویس ها دارای تست رایگان بوده و به صورت 24 ساعته پشتیبانی می شوند. تنها با خرید سرویس کاهش پینگ می توانید کلیه مشکلات بازی رینبو را برطرف کرده و از بازی خود لذت ببرید.

پینگ :  کاهش پینگ براول استارز Brawl Stars

کاهش پینگ رینبو سیکس در ایکس باکس xbox

همانطور که گفتیم، بازی رینبو سیکس داری نسخه مخصوص کنسول بازی و ایکس بازی است. از این رو کاهش پینگ رینبو سیکس در ایکس باز برای گیمرها بسیار مهم بوده و مورد توجه است‌. به طور کلی برای این که بتوانید پینگ این بازی را در هر دستگاهی کاهش دهید، بهتر است تا به نزدیک ترین سرورها به ایران متصل شوید. با این کار متوجه کاهش پینگ به صورت قابل توجهی خواهید بود. همچنین تغییر DNS نیز می تواند پینگ رینبو سیکس را در ایکس باکس کاهش دهد. اما در صورتی که به دنبال روش تضمینی هستید، می توانید جهت خرید سرویس کاهش پینگ بازی ایکس باکس اقدام کرده و به صورت تضمینی پینگ بازی خود را کاهش دهید و در نهایت از سرعت و هیجان بازی لذت ببرید.

کاهش پینگ رینبو سیکس
کاهش پینگ رینبو سیکس

Dns برای رینبو سیکس

همانطور که در بخش های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، یکی از روش های رفع تحریم و کاهش پینگ بازی Rainbow six siege استفاده از DNS است. در حال حاضر برای بازی رینبو سیکس دی ان اس های زیادی وجود دارد. البته که انتخاب هر یک از DNS  ها نیز کاملا به پلتفرم شما برای بازی بستگی خواهد داشت. از جمله بهترین سرویس های دی ان اس بازی رینبو سیکس می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

  • Primary: 208.67.222.222
  • Secondary : 208.67.220.220
  • Primary: 1.1.1.1
  • Secondary: 1.0.0.1

جمع بندی

بازی Rainbow six siege از جمله بازی های محبوب رقابتی بوده که نیاز به پینگ بالایی دارد. این بازی در ایران دارای مشکلات نظیر پکت لاس، تلپورت، نوسان پینگ و… است. در این مطلب به طور کامل راه حل این مشکلات را به شما ارائه دادیم. شما می توانید برای کاهش پینگ و رفع تحریم کلیه بازی های آنلاین با پینگ منیجر در ارتباط باشید.

5/5 - (4 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.