پرش لینک ها
مشکلات بازی های آنلاین

مشکلات بازی های آنلاین لگ، رجیستر نشدن تیر، تلپورت و دیلی

همانطور که بهتر می دانید، این روز ها بازی های آنلاین دارای طرفداران زیادی هستند. این بازی ها در ژانر ها و سبک های مختلفی ارائه شده که هر یک به نوبه خود برای گیمرهای ایرانی جذابیت دارند. متاسفانه بنا به دلایل مختلفی همانند اینترنت ضعیف و تحریم ها در کشور، مشکلات متعددی در این بازی مشاهده می شود که باعث شده تا بازیکنان نتوانند لذت کافی را از این بازی تجربه کنند. مشکلات بازی های آنلاین لگ، رجیستر نشدن تیر، تلپورت و دیلی هستند. این مشکلات هر یک معنی مختص به خود را داشته و سبب اختلال در روند بازی می شوند. اگر شما نیز به دنبال راهی برای رفع این مشکلات هستید، پیشنهاد می شود که در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر همراه ما باشید.

بازی های آنلاین در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری طرفداران دارند. با وجود مشکلات متعددی که در این بازی ها وجود دارد، اما همچنان گیمرهای ایرانی علاقه زیادی به صرف زمان در این بازی ها داشته و به سختی به دنبال بهترین راه برای حل مشکل این بازی ها هستند. پیش از هر چیزی بهتر است در ابتدا با معنی هر یک از این مشکلات آشنا شوید تا بتوانید بهترین راه را برای حل هر یک از آن ها پیدا کنید.

مشکلات رایج بازی های آنلاین

به طور کلی در بازی های آنلاین چالش ها و مشکلات زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پینگ :  سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول
لگ در بازی آنلاین
لگ در بازی آنلاین

لگ در بازی آنلاین چیست ؟

از جمله مشکلات بازی آنلاین که گیمرها با آن سر و کار دارند، می توان به لگ اشاره کرد. این مشکل بیشتر در بازی های اینترنتی مخصوص موبایل مشاهده می شود. قطعا برای شما نیز پیش آمده که در زمان اجرای یک بازی آنلاین همانند کالاف دیوتی، با کندی شدید و گیر کردن بازی مواجه شوید. در واقع لگ یکی از اصطلاحات رایج در میان گیمرها بوده که معنی کندی و هنگ ناگهانی در بازی می باشد. وجود این مشکل به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به پینگ بالا و کاهش سرعت اینترنت اشاره کرد. به عبارت دیگر می توان گفت که لگ به مدت زمان عکس العمل بازیکن و اجرای آن در بازی است. در میان روش های مختلفی که برای حل این مشکل وجود دارد، استفاده از سرویس کاهش پینگ بهترین روش است. چرا که لگ در بازی به دلیل افزایش پینگ به وجود می آید.

رجیستر نشدن تیر در بازی چیست ؟

از دیگر مشکلات بازی های آنلاین می توان به رجیستر نشدن تیر اشاره کرد. بخش عمده ای از بازی های آنلاین محبوب امروزی دارای سبک تیراندازی هستند. مشکلی که در اکثر اوقات در این بازی ها وجود دارد، رجیستر نشدن تیر است. بدین معنا که تیر در زمان درست و به موقع به هدفی که بازیکن مشخص می کند، نمی خورد. این مشکل نیز به دلیل پینگ بالا می باشد. برای برطرف کردن مشکل رجیستر نشدن تیر در بازی لازم است تا پینگ را کاهش دهید که این نیز از طریق استفاده از سرویس های کاهش پینگ بازی آنلاین امکان پذیر است.

پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران
رجیستر نشدن تیر در بازی
رجیستر نشدن تیر در بازی

دیلی در بازی آنلاین چیست ؟

در بازی‌های آنلاین، دیلی یا تاخیربه ه مشکلی  گفته می‌ شود که باعث شده  میان  اقدامات بازیکن و پاسخ بازی، فاصله زمانی غیرقابل قبولی ایجاد شود. این تاخیر می‌تواند تجربه بازی را به طور قابل توجهی آزاردهنده کند و حتی در برخی موارد، باعث باخت بازیکن در بازی شود. لازم است بدانید که این مشکل نیز در اکثر مواقع به دلیل پینگ بسیار بالا و کندی اینترنت است. برای رفع این مشکل نیز روش های متعددی پیشنهاد می شود. اما بهترین روشی که می تواند به صورت تضمینی دیلی یا تاخیر را در تمامی بازی های کالاف دیوتی، فورتنایت، پابجی و….. از بین ببرد، استفاده از سرویس های مخصوص کاهش پینگ است.

تلپورت در بازی چیست ؟

تله پورت یا جابجایی آنی، یکی از قابلیت‌های جذاب و کاربردی در دنیای بازی‌های ویدیویی است که به بازیکن اجازه می‌دهد تا در چشم به هم زدنی از یک نقطه به نقطه دیگر سفر کند. این قابلیت می‌تواند کاربردهای مختلفی در بازی‌ها داشته باشد، از دور زدن موانع و دشمنان گرفته تا پیمایش سریع مسافت‌های طولانی و دسترسی به مناطق مخفی.

تلپورت در بازی
تلپورت در بازی

بهترین روش رفع مشکلات بازی آنلاین چیست؟

به طور کلی هر یک از مشکلات ذکر شده اعم از تلپورت، دیلی، لگ و رجیستر نشدن تیر در بازی های آنلاین می توانند تا حد بسیار زیادی بازی را برای شما آزاردهنده کرده و باعث کلافگی شما شوند. اما وجود این مشکلات نباید شما را از لذت این بازی ها محروم سازد. اگر به دنبال بهترین روش برای رفع دیلی، لگ، پینگ بالا، تلپورت و دیلی هستید، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. شما می توانید با خرید سرویس کاهش پینگ از سایت پینگ منیجر بازی مورد نظر خود را رفع تحریم کرده، پینگ آن را کاهش دهید و در نهایت تمامی مشکلات ذکر شده را از بین ببرید. این سرویس ها با توجه به نیاز هر کاربر ایرانی طراحی شده و به صورت ضمانتی کلیه چالش های بازی های آنلاین را از بین می برد.

پینگ :  خرید کاهش پینگ کالاف دیوتی

جمع بندی

در این مطلب به مشکلات بازی های آنلاین اشاره کردیم. این مشکلات متشکل از موارد متعددی بوده که اکثر آن ها به دلیل افزایش پینگ هستند. که میتوانید با تهیه سرویس های آماده در سایت پینگ منیجر به راحتی بازی خوبی داشته باشید.

امتیاز دهی

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.