پرش لینک ها
چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم

چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟

اگر با اینترنت و نرم افزارهای مختلف به ویژه بازی آنلاین سر و کار داشته باشید، می دانید که پینگ چه نقش مهمی را ایفا می کند. پینگ فاکتور مهمی در اینترنت موبایل بوده که به صورت مستقیم با سرعت اینترنت ارتباط دارد. در حال حاضر افراد زیادی از نرم افزاهای اینترنتی قوی استفاده کرده و یا با بازی های اینترنتی جهانی سرگرم هستند. به طور کلی مهم ترین دغدغه این افراد این است که چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟ در ادامه این مطلب از سایت پینگ منیجر با ما همراه باشید تا راهکارهای مناسبی را برای کاهش پینگ موبایل به شما ارائه دهیم.

شاید در حالت عادی و گشتن در شبکه های اجتماعی سرعت اینترنت و پینگ چندان برای شما مهم نباشد. اما در برخی اوقات همانند بازی با گیم های معروف همانند کال آف دیوتی، پابجی، فری فایر و یا نرم افزارهای قوی اینترنتی، یک ثانیه سرعت بیشتر نیز برای شما حائز اهمیت باشد. به طور کلی سرعتی که شما از بازی های آنلاین تجربه می کنید، به طور کامل به پینگ بستگی دارد. اگر پینگ بالا باشد، سرعت بازی ها و نرم افزارهای اینترنتی بسیار پایین بوده و می تواند بدترین تجربه را برای شما به وجود بیاورد. خوشبختانه برای کاهش پینگ موبایل راه کارهای زیادی وجود دارد که در این مطلب به بهترین آن ها اشاره می کنیم.

پینگ اینترنت موبایل یعنی چه؟

شاید شما در زمان بازی با گیم های آنلاین و کار با اینترنت با کلمه پینگ مواجه شده باشید. اما اکثرا نمی دانید که پینگ دقیقا چیست و به چه معناست؟ به بیان ساده می توان گفت به مدت زمانی که طول می کشد تا دستگاه شما به سرور یک بازی یا برنامه متصل شود، پینگ می گوید. از این تعریف می توان متوجه شد که هر چه پینگ بالاتر باشد، سرعت راه اندازی و اجرای برنامه کند تر بوده و برعکس هرچه قدر این عدد کم تر باشد، سرعت نرم افزارهای اینترنتی بیشتر خواهد شد. با توجه به این که بیشتر بازی های آنلاین رقابتی بوده و به عکس العمل سریع نیاز دارند، سوال اکثر افراد این است که چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟

پینگ :  سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی چیست؟
چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم
چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم

برای این که بتوان پینگ اینترنت موبایل را کاهش داد، روش های زیادی ارائه شده است. اما همه آن ها نمی تواند نیاز افراد را برای سرعت بالای اینترنت و بازی های آنلاین برطرف کند. از سوی دیگر نیز اینترنت ضعیف و پهنای باند کم در کشور نیز این مشکل را چالش برانگیز تر کرده است. با این حال روش های زیادی برای کاهش پینگ موبایل وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

5 روش مناسب برای کاهش پینگ اینترنت گوشی

همانطور که گفته شد کاهش پینگ بسیار مهم بوده و می توان از روش های مختلفی برای این کار استفاده کرد. از جمله بهترین روش های کاهش پینگ اینترنت موبایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. بستن دیگر برنامه اینترنتی

زمانی که می خواهید وارد یک بازی یا نرم افزار اینترنتی شوید، بهتر است که سایر برنامه ها را از پس از زمینه گوشی پاک کنید. این کار می تواند در کاهش پینگ تاثیر زیادی داشته باشد.

2. نزدیک شدن به مودم

اگر مودم برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید، با نزدیک شدن به آن موفق خواهید بود تا حدودی پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهید. شاید این کار از نظر شما موثر نباشد، اما قطعا با امتحان کردن آن متوجه تغییر عدد پینگ خواهید شد.

چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم
چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم

3. کاهش تعداد کاربران متصل به اینترنت

هر چه قدر تعداد افراد متصل به مودم کم تر باشد، پینگ موبایل شما نیز کاهش پیدا می کند. در واقع زمانی که تعداد کاربران متصل به اینترنت و بازی زیاد باشد، پهنای باند کمتری در اختیار شما بوده در نتیجه پینگ افزایش پیدا می کند.

پینگ :  خرید کاهش پینگ کال اف دیوتی

4. خاموش روشن کردن مودم

در پاسخ به این سوال که چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟ باید گفت که خاموش و روشن کردن مودم نیز می تواند تا حدودی موثر واقع شود.

5. بهترین روش کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ موبایل

و اما بهترین روشی که برای کاهش پینگ موبایل می تواند صد در صد پاسخگو باشد، خرید سرویس کاهش پینگ است. در حال حاضر پینگ منیجر با طراحی سرویس های مخصوصی برای کابران ایرانی سعی کرده تا نیاز گیمرهارا برای کاهش پینگ و افزایش سرعت اینترنت بازی برطرف کند. این سرویس ها به شکل قابل توجهی پینگ بازی را کاهش داده و می توانند برنامه های تحریم را نیز رفع تحریم بازی کنند.

جمع بندی

در این مطلب به این سوال که چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟ پاسخ داده شد. برای این کار روش های مختلفی وجود داشته که هر یک به نوبه خود می توانند در کم شدن پینگ موثر باشند. اما بهترین و تضمینی ترین آن ها قطعا خرید سرویس کاهش پینگ است که می توان با قیمت های مختلفی این سرویس ها را خریداری کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.