پرش لینک ها
سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5, XBOX

سرویس کاهش پینگ در انواع کنسول های بازی

خرید سرویس کاهش پینگ در کنسول ایکس باکس ، پی اس 4 و پی اس 5 برای گیمرهای حرفه ای بسیار مهم بوده و یکی از موارد الزامی به حساب می آید. همانطور که بهتر می دانید، محبوبیت بازی های ویدیویی آنلاین روز به روز در میان تمامی افراد به ویژه نوجوانان بیشتر می شود. اکثر باز های اینترنتی بسیار قدرتمند بوده و به سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین نیاز دارند. به بیان دیگر می توان

گفت که سرعت اینترنت یکی از عوامل مهم در کاهش پینگ است. از طرف دیگر نیز اکثر بازی های موجود در کنسول پی اس 4، پس اس 5 و ایکس باکس، در کشور تحریم هستند. تمامی این موارد چالش های بزرگی برای گیمرها هستند. اما استفاده از سرویس کاهش پینگ می تواند تمامی این مشکلات را حل کند.

به طور کلی پینگ یک عامل مهم در بازی های آنلاین است که نقش مهمی را ایفا می کند. اگر در زمان بازی با کنسول بازی متوجه لگ، اختلال و کندی می شوید، به احتمال زیاد پینگ بازی شما بالاست. این اتفاق در کشور با توجه به پهنای باند کم و سرعت اینترنت پایین طبیعی است. در ادامه با ما همراه باشید در آموزش راه اندازی سرویس کاهش روی کنسول بازی را به شما ارائه دهیم.

آموزش استفاده از سرویس کاهش پینگ در کنسول بازی

همانطور که متوجه شدید، سرویس کاهش پینگ در کنسول ایکس باکس ، پی اس 4 و پی اس 5 یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه است. تمامی گیمرهای حرفه ای برای این که بتوانند بهترین تجربه را از بازی های اینترنتی کنسول بازی داشته باشند، باید پینگ بازی مورد نظر خود را کاهش دهند که این مورد تنها با خرید سرویس کاهش پینگ کنسول امکان پذیر است. پس از خرید کاهش پینگ، لازم است تا بتوانید آن را روی پی اس 4 و پی اس 5 و ایکس باکس راه اندازی کنید. از این ما این کار را در این بخش با شما آموزش می دهیم.

پینگ :  سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5, XBOX

لازم است بدانید که استفاده از سرویس کاهش پینگ پی اس 4 و پی اس 5 بسیار راحت است. که در ادامه آن ها را شرح می دهیم.

مطالب مرتبط : خرید کاهش پینگ بازی پابجی

راه اندازی سرویس کاهش پینگ روی کنسول بازی

  • کنسول بازی را به اینترنت متصل کنید.
  • نرم افزار پروکسی را برای کنسول بازی دانلود کنید و سپس آن را نصب کنید.
  • توجه داشته باشید که از قبل باید از طریق نرم افزارهای مخصوص سرویس، به سرویس کاهش پینگ متصل شده باشید.
  • روی برنامه پروکسی رفته و گزینه استارت را بزنید.
  • پس از زدن دکمه استارت نوار سبز رنگی به چرخش در می آید.
  • در این مرحله سرویس کاهش پینگ بازی در کنسول راه اندازی شده و نیاز به اقدام خاصی نیست.

شما می توانید پس از نصب کاهش پینگ روی کنسول بازی و بازی اینترنتی مورد علاقه خود را استارت زده و بدون هیچ گونه اختلالی از آن لذت ببرید. توجه داشته باشید که استفاده از سرویس های رایگان بی فایده است و نمی تواند تاثیر چندانی در کاهش پینگ داشته باشد. در ادامه در مورد خرید سرویس کاهش پینگ بیشتر توضیح خواهیم داد.

سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5, XBOX
سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4

خرید سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5  و XBOX

به منظور کاهش عدد پینگ و افزایش سرعت بازی های اینترنتی روی پی اس 4، پی اس 5 و…. لازم است تا در ابتدا جهت خرید سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5  و XBOX اقدام کنید. خوشبختانه در کشور وب سایت ها و پلتفرم های متعددی در زمینه فروش سرویس کاهش پینگ بازی فعالیت می کنند. شما می توانید سرویس مورد نظر خود برای افزایش سرعت و کاهش پینگ پی اس را در قیمت های متفاوت، از پینگ منیجر خریداری کنید.

پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران

مطالب مرتبط : خرید کاهش پینگ کال اف دیوتی

در مجموعه ما کلیه سرویس ها به طور کامل با توجه به نیاز گیمرهای ایرانی طراحی شده است. این سرویس ها دارای پشتیبانی بوده و به شکل قابل توجهی مقدار پینگ بازی را کاهش می دهند. برای کاهش پینگ PS 5  و کاهش پینگ بازی های PS4 می توانید با خیال راحت از سرویس های رفع تحریم و کاهش پینگ، پینگ منیجر استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ برای PS4

کنسول بازی PS4 هنوز هم بسیار طرفدار داشته و بازی های اینترنتی بسیار زیادی دارد. به طور مثال بازی RED DEAD یکی از بازی های اینترنتی محبوب این کنسول بازی بوده که کاهش پینگ در آن بسیار مهم است. به طور کلی می توان گفت که خرید کاهش پینگ برای کلیه بازی های هیجانی و رقابتی پی اس 4 نقش مهمی را ایفا می کند. شما می توانید بهترین سرویس های کاهش پینگ پس اس 4 را به صورت ضمانتی و با پشتیبانی از سایت ما خریداری کنید.

سرویس کاهش پینگ در کنسول PS4, PS5, XBOX
سرویس کاهش پینگ در کنسول PS5

خرید کاهش پینگ و dns برای پی اس 5

با وجود این که بازی های پی اس 5 کیفیت و گرافیک فوق العاده بالایی دارند، اما افزایش پینگ باعث شما تا سرعت و کیفیت آن ها تا حد بسیار زیادی پایین بیاید. تنها راهی که برای این مشکل وجود دارد، خرید سرویس کاهش پینگ در کنسول ایکس باکس ، پی اس 4 و پی اس 5 است. با خرید این سرویس ها می توانید نهایت سرعت و هیجان را از بازی های پی اس 5 تجربه کنید.

چرا در ایکس باکس نیاز به رفع تحریم داریم ؟

دلایل مختلفی برای نیاز به رفع تحریم در ایکس باکس وجود دارد:

پینگ :  سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی چیست؟

1. عدم دسترسی به خدمات آنلاین:

مایکروسافت، سازنده ایکس باکس، کاربران ایرانی را تحریم کرده است.
به همین دلیل، کاربران ایرانی به بسیاری از خدمات آنلاین ایکس باکس مانند Xbox Live Gold، فروشگاه مایکروسافت و بخش آنلاین بازی‌ها دسترسی ندارند.

2. محدودیت در خرید بازی:

کاربران ایرانی نمی‌توانند به طور مستقیم از فروشگاه مایکروسافت بازی خریداری کنند.
آنها برای خرید بازی باید از روش‌های غیرمستقیم مانند استفاده از گیفت کارت یا واسطه‌ها استفاده کنند که این روش‌ها ممکن است مشکلاتی مانند کلاهبرداری یا قیمت بالا را به همراه داشته باشند.

3. عدم امکان استفاده از برخی از ویژگی‌ها:

برخی از ویژگی‌های ایکس باکس مانند Game Pass، Mixer و Clubs به دلیل تحریم‌ها برای کاربران ایرانی فعال نیستند.

4. مشکلات آپدیت و پشتیبانی:

کاربران ایرانی ممکن است در دریافت آپدیت‌ها و پشتیبانی از مایکروسافت با مشکلاتی روبرو شوند.

مطالب مفید : سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

راه حل‌های رفع تحریم ایکس باکس:

استفاده از وی پی ان VPN:

با استفاده از وی پی ان VPN می‌توانید IP خود را تغییر دهید و به خدمات آنلاین ایکس باکس دسترسی پیدا کنید.

با این حال، استفاده از VPN ممکن است سرعت و کیفیت اتصال شما را کاهش دهد.

استفاده از دی ان اس DNS:

با تغییر DNS کنسول خود می‌توانید به برخی از خدمات آنلاین ایکس باکس دسترسی پیدا کنید.با این حال، این روش ممکن است برای همه خدمات آنلاین ایکس باکس کار نکند.

جمع بندی

برای بازی های موجود در کنسول بازی پی اس 5 و پی اس 4، پینگ یکی از عوامل بسیار مهم است. سرعت اینترنت پایین و پهنای باند کم باعث شده تا پینگ در بازی ها بالا باشد. بهترین راه برای حل افزایش پینگ، خرید سرویس کاهش پینگ در کنسول ایکس ، پی اس 4 و پی اس 5 است که در این مطلب به طور کامل در مورد آن توضیحاتی را بیان کردیم.

5/5 - (4 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.