پرش لینک ها
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

اگر شما نیز علاقه‌مند به بازی‌های آنلاین هستید، قطعا می‌دانید که افزایش پینگ یکی از بزرگ‌ترین معضلات در بازی‌های اینترنتی به حساب می‌آید. با توجه به این‌که بسیاری از بازی‌ها در کشور ما تحریم بود و سرعت اینترنت بسیار پایین است، اکثر گیمرهای ایرانی، با  مشکل لگ در بازی و سرعت پایین آن مواجه هستند. مهم‌ترین عاملی که باعث رخ دادن این  اتفاقی می شود، پینگ بالا است. شاید تصور کنید که هیچ راهی برای خلاص شدن از شر عددهای بالای پینگ وجود ندارد. اما باید به شما بگوییم که خرید سرویس‌ کاهش پینگ برای آیفون و اندروید می‌تواند به‌ طورکلی مشکل را حل کند.

سرویس‌های کاهش پینگ در واقع سرویس‌هایی هستند که مدت زمان مشخصی داشته و می‌ توانند برای اینترنت ایرانسل همراه اول و یا رایتل مناسب باشند. همچنین سرویس کاهش پینگ به ‌صورت مجزا برای گوشی های آیفون و اندروید نیز بفروش می‌رسند. در این مطلب از سایت پینگ منیجر قصد داریم تا درمورد سرویس کاهش پینگ برای IOS و اندروید توضیح دهیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود که در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید سرویس کاهش پینگ برای IOS و اندروید + تست رایگان

.تفاوتی ندارد که شما کاربر سیستم حالا سیستم ‌عامل IOS یا اندروید باشید.  درهرصورت کاهش پینگ یکی از مشکلاتی است که تمامی گیمرها با هر مدل گوشی با آن مواجه هستند.  پینگ واحد اندازه‌گیری اتصال گوشی شما به بازی‌های آنلاین بود و زمانی ‌که این مدت زمان بالا باشد، میزان سرعت بازی نیز تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند. پینگ منیجر  با طراحی سرویس‌های کاهش پینگ متناسب با نیاز کاربران ایرانی سعی کرده تا مشکل لگ و کندی بازهای محبوب آنلاین همانند پاپ جی، کال آف دی یو تی، دوتا دو، و…. را به ‌طورکلی حل کند. با استفاده درست از این سرورها می‌توانید با حداکثر سرعت و لذت را از بازی های آنلاین داشته باشید.

پینگ :  چگونه پینگ اینترنت موبایل را کاهش دهیم؟
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

چگونه می توان پینگ را کاهش داد؟

بهتر است پیش از توضیح در مورد سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید، در مورد روش های کاهش پینگ بازی توضیح دهیم.  همان‌طورکه در ابتدای مطلب گفته شد، مهم‌ترین عاملی که باعث شد تا بازی‌های آنلاین دچار کندی و لگ شوند، افزایش پینگ است. پینگ نیز به مدت زمان اتصال موبایل به سرور بازی‌های مختلف گفته می‌شود. در واقع میزان پینگ برای هر بازی متفاوت بوده و عددی مشخص دارد. اما در حالتی که پینگ بازی بیش تر از 100 باشد،  بدین معناست که بسیار بالا بوده و بازی با این پینگ ارزش ندارد.

ازآن‌جایی‌که بازی‌های آنلاین اکثر به ‌سرعت بالایی نیاز داشته و رقابتی هستند،  سرعت مهم‌ترین فاکتوری است که گیمرها به آن توجه زیادی دارند. داشتن پینگ ثابت و پایین یکی از مشکلات بزرگ گیمرهای ایرانی به حساب می‌آید.  پینگ دریافتی گیمرها از سرورهای بازی مهم‌ترین شاخصه ‌ای است که روی تجربه خوب از بازی‌های آنلاین تأثیر بسیار زیادی دارد. همان‌طورکه اشاره کردیم بهترین راه‌ حل خرید سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید است.  شاید برخی تصور کنند که این عبارت سرویس کاهش پینگ تنها تنها تبلیغات است اما باید بدانید که تنها با استفاده از این سرویس ها می‌توان شانس سرعت بالای بازی آنلاین در ایران را به دست آورد.

خرید سرویس خرید کاهش  برای آیفون IOS

به‌ طور معمول استفاده از یکسری برنامه‌ها و سرویس‌هایی که برروی گوشی‌های اندروید امکان‌پذیر است،  در گوشی های آیفون قابل اجرا نمی‌باشد. اما دیگراز این بابت نگرانی وجود ندارد. چرا که شما می‌توانید در سایت پینگ منیجر  متناسب با سیستم‌عامل موبایل خود و حتی اینترنتی که دارید، بهترین سرویس کاهش پینگ بازی را خریداری کنید.

پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

همان‌طورکه گفتیم سرویس‌های موجود در مجموعه ما متناسب با نیاز کاربران ایرانی طراحی‌شده و می‌تواند به شکل ضمانتی میزان پینگ بازی‌ها را به ‌صورت قابل ‌توجهی کاهش دهد. سرویس‌های کاهش پیک همگی آی ‌پی ثابت بوده و قابلیت رفع طرح تحریم بازی‌های آنلاین را نیز دارند. برخی از آن‌ها تنها مختص به گوشی های آیفون بوده و برخی دیگر نیز می‌توانند هم سیستم عامل اندروید و هم IOS را به‌خوبی پشتیبانی کنتد.  ازسوی دیگر نیز رنج قیمتی متفاوت و این سرویس‌ها باعث شده تا تمامی گیمرها شرایط خرید سرویس‌ها را داشته باشند. با اعتماد به پینگ مراجع می‌توانید  در بازی‌های مورد علاقه خود همیشه تبدیل به برنده شوید.

 خرید سرویس کاهش پینگ برای اندروید

سرویس‌های کاهش پینگ بازی برای گوشی های اندروید نیز به ‌صورت اختصاصی طراحی شده ‌اند. البته نمونه‌ هایی از این سرویس ها نیز وجود دارند که می‌ توانند تمامی دستگاها را پشتیبانی کنند. سرویس کاهش پینگ مناسب اندروید نیز دارای آی پی ثابت بوده و برخی از آن‌ها نیز دارای قابلیت رفع تحریم بازی هستند.  شما می‌توانید این سرویس‌ها را به‌ صورت تک کاربره و یا دو کاربره خریداری کنید. رنج قیمتی این سرویس‌ها نیز متفاوت بوده و برای کلیه بازی‌های پابچی، بازی کال آف دی یو تی، فری فایر، کلش آف کلن و… مناسب هستند. همچنین در صورت درخواست شما سرویس‌ها به ‌صورت تستی و رایگان ارسال می‌شود تا از عملکرد درست آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید
سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

جمع بندی

خرید سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید می تواند بهترین راه حل ممکن برای افزایش سرعت بازی ها باشد. این سرویس ها دارای چندین قابلیت مختلف بوده و می توانند به صورت تک کاربره یا دو کاربره خریداری شوند. برخی از سرویس ها قابلیت پشتیبانی از تمامی دستگاه ها را داشته و برخی دیگر نیز به صورت اختصاصی طراحی شده اند که در این مطلب به طور کامل در مورد آن ها توضیح دادیم.

5/5 - (2 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.