پرش لینک ها
سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

این روزها میزان محبوبیت بازی‌های آنلاین در گوشی بر هیچکس پوشیده نیست. بازی‌هایی همانند کال آف دی یو تی، پابچی و… گیمرهای زیادی را به خود علاقه‌ مند کرده اند. این بازی‌ها هم در نسخه موبایل و هم در نسخه PC قابل ‌اجرا هستند. مهم‌ترین فاکتوری که در بازی‌های آنلاین امروزی وجود داردt سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین است. می‌ توان گفت که پینگ به شکل مستقیمی در میزان سرعت بازی شما تأثیرگذار خواهد بود. هر چه عدد مقابل پینگ بالاتر باشد، بازی شما دچار لگ و کندی شد و قطعاً باعث کلافگی شما می‌شود. امروزه روش‌های زیادی برای کاهش پینگ بازی‌ها روی کار آمده‌ است. اما هیچ‌ یک به‌اندازه‌ خرید سرویس کاهش پینگ بازی مؤثر و مطمئن نیستند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا درمورد سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول و توضیحاتی را بیان کنیم.

خرید سرویس کاهش پینگ بازی ایرانسل و همراه اول

همان‌طورکه بهتر می‌دانید، سیمکارت‌های موجود روی گوشی های هوشمند اکثر ایرانسل و یا همراه اول هستند. برای ‌این که بتوان سرعت بالایی را با او را در بازی‌های اینترنتی تجربه کرد، نیاز است تا پینگ ایرانسل و یا همراه اول کاهش پیدا کند. لازم است بدانید که هیچ روش هیچ روشی بجز خرید کاهش پینگ برای حل این مشکل وجود ندارد. خوشبختانه پلتفرم‌های زیادی در زمینه فروش سرویس کاهش پینگ همراه اول و ایرانسل فعالیت کرده و این سرویس‌ها را در مدل‌های مختلف با رنج قیمتی متفاوت ارائه می‌دهد.

پینگ :  بهترین سرویس کاهش پینگ ایران
سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول
سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

امروزه اکثر گیمرها با اینترنت ایرانسل و یا همراه اول بازی می‌کنند و به ‌دنبال بهترین سرویس برای کاهش پینگ بازی آن در اینترنت ایرانسل و همراه اول هستند. متأسفانه سرعت اینترنت همراه اول و ایرانسل در کشور بسیار پایین بوده و این می‌تواند مهم‌ترین عامل در افزایش پینگ بازی‌های آنلاین باشد. سرویس هایی که برای کاهش پینگ وجود دارند، می‌توانند به شکل قابل ‌توجهی و میزان پینگ را کاهش داده و در سرعت و بازی‌ها تأثیر بسزایی بگذارند. لازم است بدانید که تمامی این سرویس‌ها با پشتیبانی کامل بوده و و می‌توان آن‌ها را با مهلت های متفاوتی خریداری کرد.

پینگ یعنی چه؟

پیش‌از بحث درمورد سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول، بد نیست و اطلاعات کلی را در خصوص پینگ داشته باشید. به ‌طورکلی به مدت زمانی‌ که موبایل شما  چه آیفون و یا اندروید به سرور اصلی بازی متصل می‌شود، پینگ می ‌گویند. طبیعتاً هر چه پینگ کم‌تر باشد، سرعت اتصال به بازی بیشتر بود و هرچه پینگ بالاتر باشد و سرعت بازی‌های آنلاین کم‌تر خواهد بود. زمانی‌که شما به‌ صورت آنلاین بازی می‌کنید، اتصال شما به سرور بازی در لایه انتقال و مدیریت می‌شود. این بدین معناست که سیگنال‌ ها خیلی سریع و پشت ‌سرهم به سرور ارسال می‌شوند و مدت پاسخ‌گویی آن‌ها بسیار زیاد است.

سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول
سرویس کاهش پینگ ایرانسل و همراه اول

این اتفاق باعث شده تا شما شاهد لگ و تأخیر بسیاری در بازی مورد نظر خود باشید. میزان پینگ برای هر یک از بازی‌های کال آف دی یو تی، PUBG و…. می‌تواند متفاوت باشد. اما مهم این است که عدد پینگ بیشتر از 100 نشود. چراکه در چنین شرایطی شما نمی‌توانید تجربه مناسبی را از بازی آنلاین داشته باشید.

پینگ :  خرید کاهش پینگ کال اف دیوتی

خرید سرویس کاهش پینگ بازی ایرانسل

همان‌طورکه بهتر می‌دانید، سیمکارت ایرانسل نسبت ‌به سایر سیمکارت‌ها و حتی اینترنت مخابرات از سرعت اینترنت بیشتری برخوردار است. اما همچنان گیمر هایی که با اینترنت ایرانسل بازی می‌کنند و از اتفاقاتی همانند لگ و پینگ بالا شکایت دارند، در واقع میزان پهنای باند اینترنت در ایران بسیار کم بوده و سرعت اینترنت نیز پایین است. تنها راهی که برای کاهش پینگ بازی با خط ایرانسل وجود دارد، خرید سرویس کاهش پینگ ایرانسل است.

مطالب مفید : سرویس کاهش پینگ برای آیفون و اندروید

شما می‌توانید این سرویس را با هزینه بسیار مناسبی در پینگ منیجر خریداری کنید. خوشبختانه این سرویس دارای 24 ساعته بوده و به شکل ضمانتی پینگ بازی را به مقدار قابل‌ توجهی کاهش می‌دهد. استفاده از سرویس‌های کاهش پینگ اینترنت ایرانسل بسیار راحت بوده و هیچ‌ گونه پیچیدگی ای ندارد. همچنین کارشناسان ما در صورت هرگونه مشکل در راه‌ اندازی و استفاده از سرویس شما را راهنمایی می ‌کنند.

خرید سرویس کاهش پینگ همراه اول

برخلاف عده زیادی از افراد که از اینترنت ایرانسل استفاده می‌کنند، عده‌ای دیگر نیز ترجیح می‌دهند برای بازی‌های آنلاین پابجی ، از اینترنت همراه اول استفاده کنند. درواقع چ افزایش پینگ و کندی در بازی با اینترنت همراه اول نیز به ‌وفور مشاهده می‌شود. اما پینگ منیجر با تهیه بهترین سرویس‌های کاهش پینگ می‌تواند به شما کمک کند تا نهایت لذت و تجربه را از بازی‌های مورد علاقه را از بازی‌ها داشته باشید. اکثر بازی‌های آنلاین رقابتی بوده و نیاز به‌ سرعت بالایی دارند. پس بهتر است همین حالا برای خرید سرویس کاهش پینگ بازی همراه اول اقدام کرده و بالاترین سرعت را در بازی مورد علاقه خود مشاهده کنید.

پینگ :  سرویس رفع تحریم و کاهش پینگ بازی چیست؟

جمع بندی

پینگ بازی های آنلاین به دلیل سرعت پایین اینرنت همراه اول و ایرانسل، بسیار بسیار بالاست. این موضوع می تواند سبب ایجاد اختلال و کندی در بازی های اینترنتی باشد. اما با خرید سرویس کاهش پینگ بازی می توان به طور کلی این مشکل را حل کرد. شما می توانید سرویس مورد نظر خود را از پینگ منیجر خریداری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.